Company formation in Vietnam

Başarıya güvenli bir uçuş yapın 20’den fazla ülkede ve 5 dakikadan kısa sürede

Bize sorgunuzu gönderin!

  Vietnam Hakkında

  Vietnam, Güneydoğu Asya’daki büyüleyici ülkelerden biri olarak değerlendiriliyor. Ünlü ilgi isteyen dağlar, güzel şehir ve ideal plajlar Vietnam’ı birçok turistin ilk tercihi haline getirmektedir. Vietnam’daki zengin yeşil doğa, ülkenin ekonomik büyümesinin gelişmesinde rolün yarısını oynuyor.

   

  Vietnam, Buddhist tapınaklarıyla da ünlüdür. Güzel parlak Budist tapınakları  Budizm takipçileri tarafından onurlandırılır. Şehrin büyük gökdelenlerinin hemen yanında görülebilirler. İnsanlar Vietnam’ın tadını birçok yönden çıkarabilir. Lüks otelleri vardır. Yürüyüşe çıkabilir vedoğa ile çevrili kaliteli tim e geçirebilirsiniz.

   

  Vietnam güneydoğu   Asya’nın merkezindedir. Vietnam, ülkenin kuzey tarafında yer alan Çin’e sahiptir. Laos ve Kamboçya batı tarafında mevcuttur. Vietnam’ın işgal ettiği topraklar yaklaşık 331.212  kilometredir. Ayrıca,  istikrarlı bir coğrafi özelliğe sahiptir.

  Offshore company formation, offshore company setup, offshore business, online offshore company setup, online license

  Vietnam, offshore şirket oluşumu için en ünlü destinasyon haline gelmiştir.

  Vietnam yemyeşil dağları ve şehir manzarası ile ünlüdür. Vietnam da bu ülkelere yakındır; Tayland, Malezya, Indonesia ve Filipinler. Bu faktörler Vietnam’ı açık deniz şirket oluşumunun kurulumu için uygun bir yer haline getirmektedir.

   

  Ek noktalar geniş coğrafi alan ve siyasi açıdan güçlü komşu ülkelerdir. Bu gibi özellikler, birçok businessve şirket sahibini Vietnam’da bir offshore şirketi kurmaya ikna eder.

   

  Vietnam’ın nüfusu, Vietnam’daki offshore şirket oluşumunun popülaritesi için bir faktör olarak kabul edilir. 2017 yılı sonunda hesaplanan Vietnam’ın toplam nüfusuyaklaşık 94 milyon kişiydi.

   

  Bu tür birkaç popülasyon, Vietnam’da bulunan offshore şirketi için faydalıdır. Vietnam, insanların çok para kazanabileceği ve yatırım yapabileceği birçok fırsat sunmaktadır.

   

  Vietnam sosyalist bir ülke olarak da bilinir. Vietnam’daki tüm political ve yasal konular GBM altında düzenlenir.

   

  GBM, Vietnam komünist partisi olarak da bilinir. Vietnam Komünist Partisi, Vietnam’da dolaşan tüm meselelerden sorumlu.

   

  Vietnam döviz değişimine izin verir. Vietnam’da kullanılan para birimine Dong denir. Konut ve zorunlu olmayan taraflar, kurallarına göre herhangi bir para biriminde offshore şirketler kurabilirler. Bu gibi nedenler Vietnam’ı kıyı şirketlerini kurmak için ideal bir yer halinegetiriyor.

   

  Thallium Consulting ile Vietnam’da bir offshore şirketinin nasıl kurulana dair birkaç adım aşağıda listelenmiştir.

  • Ücretsiz şirket adı için talep edin veya 3 isim önerin.
  • Şirketinizin Vietnam’daki faaliyeti hakkında bilgi doldurun.
  • Şareholder bilgilerini (varsa) ve paylaşım yüzdesini sağlayın.

  Vietnam’da bir offshore şirketinin kurulumu için bir ödeme yöntemi için kaydolun.

  Vietnam'da offshore şirketinin faydaları

  Bazı çeşitli avantajlar veya avantajlar Vietnam’ı mükemmel bir offshore şirketikurmak için yapar. Diğer birçok faktör bölge toprakları hakkında çok daha fazla konuşuyor.

   

  Vietnam’da offshore şirketi kurmanın bazı birincil ve yararları aşağıda listelenmiştir.

  • Vergi oranları yatırımcılar tarafından çok etkileyici olarak kabul edilir.
  • Esnek yasa birnd yargı emri.
  • Kolay dokümantasyon süreci.
  • Şirketin yenilenmesi için uzun bir süreç yok.
  • Düşük maliyetler ve ekstra miktarda para tasarrufu.

  Yukarıda belirtilen noktalar, Vietnam’da offshore şirket kurulmasının bazı nedenlerini açıklamaz. Bölgede bir offshore şirketinin nasıl kurulacağı için de rehberiniz olabilir.

  Şirketinizi Çevrimiçi Olarak Kaydetmek İçin 3 Kolay Adım

  Vietnam'da kurulan offshore şirket için kurumsal bankacılık çözümü

  Banka hesaplarının açılması yabancı topraklarda çok telaşlı olabilir. Benzer şekilde, bireylere kolaylık ve fayda sağlamak içinThallium Consulting, Vietnam’daki offshore şirketler için kurumsal bankacılık çözümleri sunmaktadır.

   

  Offshore şirket kurulum bankacılığı çözümlerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir:

  • E-bankacılık sistemi – Herhangi bir komplikasyon olmadan en iyi ve kolay yol, e-bankacılık yoluyla bir account açmaktır. Her şeyi daha iyi yapıyor.
  • Ayrıntılı iş planı gönderimi. Çoğu zaman, müşteriler sloganları konusunda kafaları karışır. Bundan kaçınmak için, Vietnam öneriler için iş planlarının sunulmasını sunar ve izin verir; bu nedenle, Thallium danışmanlığı mükemmel bir iş planı konusunda size yardımcı olur ve onaylandığından emin olmak için sizin adınıza gönderir.
  • Mülakatların şahsen yapılması zorunlu değildir. Vietnam tarafından sunulan başka bir offshore bankacılık çözümüdür.

  Kayıtlı offshore banking çözümü, Vietnam’da bir offshore şirketinin nasıl kurulacek için bir rehberdir; ancak, Thallium Consulting, offshore şirketinizi kurumsal bir banka hesabıyla elde etmenizde büyük bir rol oynar.

  Vietnam'daki offshore şirket kurulumunun yenileme süreci

  Vietnam’daki offshore şirket kurulumunun yenileme süreci için belirli prosedürleri takip etmek zorundasınız. Yenileme işlemi, çalışan işletmeyi kontrol altında tutmak içindir. Thallium Consulting, sizin için zaman alan bu görevleri mükemmel bir şekilde yerine getirecektir.

   

  Vietnam’daki offshore şirketinin yenileme süreci bir yenileme ücreti veya ödeme gerektirir. Ödemeyi offshore şirketinizin kurulduğu yıldönümü tarihinden önce yapmalısınız.

   

  Thallium Consulting, herhangi bir gecikme ve son dakika telaşı önlemek için yeniden yeni ücretler ödemek için bildirimler ve hatırlatıcılargönderir. Yıllık vergileri ödemeyenler, Vietnam’daki offshore şirketinin yenileme işlemine başvuramazlar.

  Vietnam'da vergi cenneti olarak offshore şirket kurulumunun avantajları

  Vietnam ideal lve offshore kurulum şirketi için bilinir. Vietnam’ın vergi cenneti olarak bilinmesinin birçok nedeni vardır.

  Vietnam’da Vergi Cenneti olarak offshore şirket kurulumunun avantajlarından bazıları aşağıda belirtilmiştir:

  • Uluslararasıstandartlara göre kolay vergi bilgi değişimi anlaşmaları
  • İyi güvenlik ve gizlilik protokolleri
  • Yenileme ücretleri için kolay süreç
  • Vietnam’daki offshore şirket kurulumunda yenilikçi çalışmalara izin verilir
  • IBC yetki alanları tarafından düzenlenir

   

  Yukarıdaki noktalar, Bir Vergi Cenneti olarak Vietnam hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklar. Thallium Consulting, offshore şirket kurulumunuzu sizin için kolaylaştırmak için size kaliteli bankacılık ve lisanslama çözümleri sunmak için burada.