Company formation in JERSEY

Başarıya güvenli bir uçuş yapın 20’den fazla ülkede ve 5 dakikadan kısa sürede

Bize sorgunuzu gönderin!

  Jersey Hakkında

  Resmi adı Bailiwick of Jersey olan Jersey, bir ada ve İngiliz Kraliyet Bağımlılığıdır. Jersey, Kuzeybatı Fransa kıyılarına yakın bir yerde bulunan kendi kendini yöneten bir bölgedir. Manş Adaları’nın en büyük adasıdır. Bölge, ana Jersey adasından ve çevredeki birkaç yerleşim adasından ve kayalardan oluşmaktadır. Bunlar arasında Les Dirouilles, Les Minquiers, Les Écréhous, Les Pierres de Lecq sayılabilir.

  Bir zamanlar Jersey, Duke’ü 1066’dan itibaren İngiltere kralı olan Normandiya Dükalığı’nın bir parçasıydı. 13. yüzyılda İngiltere krallarından Normandiya’nın kaybından sonra. Jersey hiçbir zaman İngiltere’nin bir parçası olmasa da, her zaman ülkeye sadık kaldı.

  Jersey, anayasal monarşi altında kendi kendini yöneten bir parlamenter demokrasidir. Kendi yargı, hukuk ve finansal sistemleri vardır. En önemlisi, Jersey’nin İngiltere ve Taç Bağımlılıkları ile de ayrı ilişkileri vardır. Jersey İngiltere’nin bir parçası olmasa da, İngiltere anayasal olarak savunmasından sorumludur.

  Jersey’nin finansal hizmetler endüstrisi, genel GVA’sının yaklaşık% 40’ını oluşturan oldukça büyüktür. Bununla birlikte, İngilizlerin kültürel etkisi nedeniyle, İngilizce burada birincil dildir ve Pound sterlini burada birincil para birimidir.

  En önemlisi, Jersey ekonomisi son derece gelişmiş ve esas olarak hizmet odaklıdır. Gelişmiş sosyal güvenlik altyapısı ve serbest piyasa ilkeleri ile esnek ve karma bir pazar ekonomisidir. Jersey’deki ekonomik kalkınmanın çoğunluğu perakende ve toptan satış, ağırlama, ulaşım ve iletişim, turizm ve finansal hizmetlerden kaynaktır.

  Genel olarak, Jersey egzotik plajlar, büyüleyici tarih, güzel manzara, nefes kesen kır yürüyüşleri, fantastik yaban hayatı, yüksek yaşam kalitesi ve mükemmel offshore şirket kurulum fırsatları ile küçük bir küçük adadır. Kafanız karıştıysa ve şirket kurarken nerede yardımcı olabileceğinizi bilmiyorsanız, Thallium Consulting ile iletişime geçebilirsiniz. Bu yoğun süreci sizin için kolaylaştırmak için buradayız

  Offshore company formation, offshore company setup, offshore business, online offshore company setup, online license

  Jersey'i kuran bir offshore şirketinin faydaları

  Jersey’de bir offshore şirketi nasıl kurulacak mı arıyorsunuz? Jersey’i kolayca kuran offshore şirketi ile yararlanabileceğiniz temel avantajlara bakalım.

  İşte Jersey’de kurulan offshore şirketinin temel avantajlarıyla devam ediyoruz.

  • Jersey, Jersey’de kurulan offshore şirketler için bağımsız olarak onaylanmış ve esnek bir çalışma ortamı sağlamaktadır.
  • Daha da önemlisi, uzun vadeli siyasi ve ekonomik istikrar da Jersey’nin açık deniz Yargı Bölgesi olarak artan popülaritesinde rol oynamaktadır. Ayrıca, daha düşük vergi oranları Jersey’deki offshore şirket oluşumunu yatırımcılar için tercih edilebilir bir seçenek haline getirmektedir.
  • Offshore şirketinizi Jersey’de kaydetmek daha kolaydır. Bunun nedeni, kuruluş sürecini iki hafta içinde tamamlayabilebilenizdir. Ayrıca, burada ödenmiş sermaye için minimum gereksinim sadece £ 1’dir.
  • En önemlisi, Jersey’deki offshore şirket oluşumu için sadece bir yönetmene ve bir hissedara ihtiyacınız var.
   • Jersey, fatf amacı ile kara para aklamayla mücadele mevzuatını sağlamak için popüler bir yargı alanıdır. Bu şüphesiz buradaki yatırımcılara daha fazla konfor ve kolaylık sağlayabilir.

   Bunlar, bireylerin ve şirketlerin Jersey’de denizaşırı şirket kurmayı amaçladığı birçok nedenden bazılarıdır.

  Şirketinizi Çevrimiçi Olarak Kaydetmek İçin 3 Kolay Adım

  Jersey Offshore şirketi için kurumsal bankacılık çözümleri

  Kuşkusuz Jersey, Avrupa’da popüler bir bankacılık ve finans sektörüdür. Dolayısıyla buradaki kurumsal bankacılık sektörü istikrarlı ve güvenilirdir.

  Jersey’de offshore şirket oluşumu için güvenilir bir kurumsal bankacılık çözümüne sahip olmanız gerektiği gibi. Bunun nedeni, Jersey’deki finansal bankacılık enstitülerinin çoğunun yönlendirme esasına göre çalışmasıdır. Bu nedenle, bu konuda bir profesyonel işe almayı düşünmelisiniz.

  En önemlisi, Jersey’de 30’dan fazla lisanslı banka faaliyet gösteriyor. Şaşırtıcı bir şekilde, en büyük 25 bankanın çoğu bu adada ikamet ediyor. Daha da önemlisi, ada Batı Avrupa’daki diğer finans merkezlerine kıyasla daha az katı vergilendirmeye sahiptir. Bu nedenle, ada çeşitli özel bankalara da ev sahipliği yapmaktadır.

   

  Bir Thallium Consulting uzmanından yardım almak, Jersey’de çok eşli kurumsal bankacılık çözümünü verimli ve zamanında güvence altına almanıza yardımcı olabilir.

  Jersey'de kurulan bir offshore şirketinin yenileme süreci

  Jersey’deki bir offshore şirket kuruluşu, tamamlanması 2 hafta kadar sürecek bir süreçtir. Ancak, şirketinizin kaydının yıllık olarak yenilenmesi, buradan çalışmaya devam etmek için gereklidir. Şirketinizin finansal olarak nasıl gittiğini takip etmek için finansal kayıtlarını iyi tuttuğundan emin olun. Daha da fazlası, herhangi bir zahmete girmeden yenilenmiş bir lisans almak için son kullanma tarihinden önce yenileme başvurusu yapmayı unutmayın.

   

  Yenileme işlemi için yenileme başvuru formu, bazı temel belgeler ve yenileme ücretleri gerekir. Bununla işiniz bittiğinde, Jersey’deki offshore şirket operasyonlarınıza devam etmek için sadece iyisiniz. Thallium Consulting uzmanları, şirketinizin büyümesine odaklanmak için tüm lisans yenileme sürecini ele alacaktır.

  Vergi cenneti olarak jersey'de offshore şirket oluşumunun avantajları

  Jersey ilk kez 1920’lerde vergi cenneti ününü kazandı. Zengin İngilizler, birçok durumda servetlerini buraya devretmek için adaya taşınmaya başladı. Bu başlangıçta Jersey’nin miras ve servet vergilerinden faydalanmak için yapıldı.

   

  Jersey, İngiltere’nin vergi cenneti sisteminde bir dayanak noktası olarak İngiltere’den fon alırdı. Jersey’nin taç bağımlılığı, çoğu bankacılık sisteminden farklı finansal şeffaflık yasaları altında çalışır.

   

  En önemlisi, hükümet ister yabancı ister yerli olsun şirketlerden kurumlar vergisi almıyor. Jersey, adada kalıcı olarak kurulan şirketler için kurumlar vergisizdir. Dahası, Jersey sermaye kazançlarını veya temettülerini bile vergilendirmez. Ayrıca, Jersey’deki % 20 gelir vergisi oranı sadece Jersey’de yaşayan ve net değeri yüksek olan kişiler için de geçerlidir.

   

  Jersey ayrıca 2008 yılında adada işlerini yapan şirketler için her türlü vergiyi ortadan kaldırdı. Jersey’de kurulan offshore şirketi de sıfır gelir vergisi oranından, sermaye kazancı vergisinden ve stopaj vergisinden yararlanabilir.

   

  Genel olarak, yukarıda belirtilen her şey Jersey’i jersey’de offshore şirketler için en iyi yerlerden biri haline getirmektedir. Bu yüzden, sürecinize bugün başlamak burada mantıklı. Herhangi bir rehberlik ve yardım için Thallium Consulting uzmanlarıyla iletişime geçin, böylece şirket kurulumu sırasında herhangi bir sorunla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.