Company formation in DELAWARE

Başarıya güvenli bir uçuş yapın 20’den fazla ülkede ve 5 dakikadan kısa sürede

Bize sorgunuzu gönderin!

  About DELAWARE

  Delaware, ABD’nin Atlantik bölgesinin merkezinde yer alan ABD’de bir devlettir. Maryland, Delaware’in batı ve güney kesimini çevrelemektedir. Ayrıca, Delaware komşusunun Pennsylvania’sının kuzey kısmı. Aynı zamanda, eyaletin doğu kısmı muhteşem Atlantik Okyanusu’na bitişiktir.

  En iyi eyalet ormanlarından ve plajlarından bazıları Delaware’de yer almaktadır.  Delaware ayrıca Atlantik Okyanusu ile bir araya gelen Delaware Nehri’nden oluşur. Delaware’in başkenti Dover’dır ve resmi dili İngilizce’dir. Delaware’in ekonomisi tarım, kümes hayvanları ve birinci sınıf finansal hizmetlere bağlıdır. Küçük ölçekli balıkçılık endüstrileri de sakinlerin birincil gelir kaynağıdır.

  Tüm bu nedenler, yerleşik olmayan şirketlerin Delaware’de bir offshore şirketi kurma hevesine yol açtı.

  Offshore company formation, offshore company setup, offshore business, online offshore company setup, online license

  Delaware’deki offshore şirket kuruluşu neden ünlü oldu?

  Delaware, 1965 yılında offshore şirketleri dahil etmek için bir platform haline geldi. O zamandan beri, müşterilere çok sayıda fayda ve iş fırsatı sağladı. Hayırlı organizasyon yapısı, yatırımcıların görev tahsis etmesine ve süreci denetlemesine olanak tanır. Tüm bunlar, yabancı veya yerleşik olmayan yatırımcıların şirketlerinin hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olur.

  Ayrıca, sosyal kurallar ve düzenlemeler hissedarlar veya yatırımcılar için bir engel haline gelmemektedir. Delaware’de iki tür offshore şirketi, bir Şirket Şirketi ve bir LLC şirketi oluşturabilirsiniz.

  Ayrıca, offshore şirket kurulumu Delaware, esnek bir iş modeli gibi önemli avantajlar sağlar. Modelin esnek olduğunu söylüyoruz çünkü tüm şartlar ve koşullar anlaşmanın başında özetlenmiştir.

  Bu özellik, yatırımcıların kendileri için yararlı olacağını düşündükleri şartlarını belirtmelerini sağlar. Kısacası, yatırımcılar iş yapmadan önce ve sözleşme sonuçlandırmadan önce karşılıklı bir anlaşmaya varabilirler. Esnek iş yapısı nedeniyle, Delaware’de bir offshore şirketi kurmak artık sorunlu bir soru değildir.

  Delaware'de şirket kurmanın faydaları

  Delaware’deki offshore şirket kuruluşu dünya çapındaki yatırımcılara sayısız fayda sağlar. Delaware’deki en iyi offshore şirket oluşumlarından bazıları aşağıda belirtilmiştir:

  • Artan Gizlilik seviyeleri – Kimliğiniz Delaware’deki offshore şirketiniz için gizli kalır.
  • Kimliğiniz bölgedeki denizaşırı şirketler için korunmaya devam ediyor.
  • Şirket tek bir kişi ve kurumsal tarafından da dahil edilebilir.
  • Delaware’de kurulan offshore şirketinizi kurmak için herhangi bir minimum sermaye tutarına ihtiyacınız yoktur.
  • İstikrarlı yetki, kurallar ve düzenlemeler
  • Düşük bakım ücretleri. Bu, Delaware’de şirketinizi yönetmek veya sürdürmek için çok fazla harcama yapmanız gerekmediği anlamına gelir.
  • Düşük kurulum ücretleri. Delaware’de offshore şirketinizi kurmak için çok zengin veya yüksek profilli bir yatırımcı olmak zorunda değilsiniz.
  • Delaware’de bir şirket kurma süreci hızlı ve basittir.
  • Çok sayıda iş fırsatı sunan stratejik konum
  • İngilizce, Delaware’de bir iş dilidir.

  Bu gibi avantajlar, offshore şirketlerin yüksek ölçekli şirketlere çok sayıda iş fırsatı sağlamak için Delaware’i kurmasına yardımcı olun. Bu nedenle, birçok mudi Delaware’de bir offshore şirketinin nasıl kurulacağını bilmek istiyor. Bu nedenlerden dolayı, Delaware çok sayıda yatırımcının dikkatini çekti. Delaware artık bir offshore şirketi kurmak için en iyi platformlardan biri haline geldi.

  Şirketinizi Çevrimiçi Olarak Kaydetmek İçin 3 Kolay Adım

  Offshore şirket kurulumu Delaware için kurumsal bankacılık çözümü

  Mükemmel bir kurumsal bankacılık çözümüne sahip olmak, Delaware’de bir şirkete katıldıktan sonra komplikasyonları önlemek için gereklidir. Delaware’deki en iyi bankayı seçmek için bankaların sağladığı kurumsal bankacılık çözümüne bakın. Delaware’deki bankaların yerleşik olmayan şirketlerine sağladığı kurumsal bankacılık çözümlerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

  • Verimli işlemler ve ödeme, para yatırma, para çekme ve daha fazlası gibi işlemlerinizi etkili bir şekilde yapabileceğiniz anlamına gelir.
  • Uzaktan işlemler – Offshore şirket kurulumu Delaware’in çevrimiçi bankacılığı, uzaktan işlemlerde size izin verir.
  • E-ticaret banka hesapları – E-ticaret için de banka hesapları açabilirsiniz.
  • Müşteri koruması – Delaware’deki bankalar kurumsal müşterilerin kimliğini korumaya yardımcı olur.

  Yukarıda belirtilen noktalar, Delaware’deki Thallium Consulting tarafından kurumsal müşterilere sunulan kurumsal bankacılık çözümünü açıklama yapmaktadır.

  Delaware'deki şirketin yenileme süreci

  Şirketin istikrarlı koşullar altında faaliyetini sürdürmesi için, şirketin yenilenmesi çok önemlidir. Yenileme işlemi için, mal sahibinin veya şirketin paydaşlarının sınırlı miktarda para ödemesi gerekir.

  Bu tutar, kurumsal offshore şirket kurulumunun yıldönümünde ödenmelidir. Yıllık yenileme ücreti ödenmezse, Delaware’deki şirketiniz cezalandırılabilir ve kapatılabilir. Vergi ödemesi için son tarihler aşağıdadır.

  Yıllık yenileme ücreti iki bölüme ayrılır: zorunlu ücretler ve isteğe bağlı ücretler. Zorunlu ücret, denizaşırı şirketinizin statüsünü korumak için ödemeniz gereken ücrettir. Kayıtlı acente ücreti ve devlet ücreti dahildir.

  İsteğe bağlı ücretler, şirketinizin performansını artırmasına yardımcı olan hizmetler için ödeme yapmanızı gerektirir. İsteğe bağlı, adından da anlaşılacağı gibi, zorunlu değildir. Ancak, şirketinizin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacağından, bu ücreti ödemenizi öneririz.

  Delaware’de kurulan bir offshore şirketinin yıllık yenileme ücreti 900 $ ‘dır (yıllık).

  Lisans yenileme hizmetleri almakta zorlanıyorsanız endişelenmeyin, çünkü Thallium Consulting bu süreçte size yardımcı olacaktır. Uzmanlarımız, işinize odaklanabilmeniz için tüm zor işleri yönetecektir.

  Vergi cenneti olarak Delaware'in avantajları

  Delaware’de kurulan offshore şirketi, yabancı yatırımcılarına mükemmel faydalar sağlıyor. Delaware’i vergi cenneti olarak seçmenin çeşitli avantajları vardır. Bazıları aşağıda belirtilmiştir.

  • Ticari vergi yok – Delaware’i vergi cenneti olarak seçmek, ticari vergi ödemekten kaçınmanızı sağlar.
  • Eyalet veya yerel vergi yok – Delaware’deki şirketler satışlarından herhangi bir vergi ödemekle yükümlü değildir. Delaware’de bir şirkete dahil ederek daha yüksek gelir elde edebilirsiniz.
  • Yıllık işletme lisansı şartı yok – İşletmeniz için yıllık işletme lisansına ihtiyacınız yoktur.
  • Dosya hesaplarına gerek yok ve denetim gereksinimi yok

  Yukarıda belirtilen noktalar, Delaware’deki offshore şirketlerin faydalarını tasvir eder. Yukarıdaki noktalara bakarak Delaware’de bir offshore şirketi nasıl kurulabileceğini de bilebilirsiniz. Offshore şirketinizi kurarken herhangi bir yardıma veya rehberliğe ihtiyacınız varsa, Thallium Consulting ile iletişime geçin.