Company formation in

Başarıya güvenli bir uçuş yapın 20’den fazla ülkede ve 5 dakikadan kısa sürede

Bize sorgunuzu gönderin!

  BVI Hakkında

  BVI, resmi olarak İngiliz Virgin Adaları olarak bilinir ve bir İngiliz denizaşırı toprağıdır. Coğrafi olarak, Virgin Adaları takımadalarının bir parçasıdır. BVI’nin başkenti Road Town’dur. Büyüleyici derecede güzel BVI, 60 adanın üzerindedir. 1666’da İngiliz Kolonisi’nin statüsüne ulaştılar. Ancak, bu 1967’de özerklik aldı. USD burada yasal para birimidir, İngilizce ise BVI’nin resmi dilidir.

  Şu anda, BVI sadece mükemmel yatçılık ve yelkencilik, göz kamaştırıcı plajları, yemyeşil zirveleri ve dramatik manzaraları ile tanınmıyor. Ayrıca, bir offshore şirket kuruluşu için de en popüler ve aranan yer haline gelmiştir.

  Offshore company formation, offshore company setup, offshore business, online offshore company setup, online license

  BVI, açık deniz şirket kurulumu için en popüler yer haline geldi

  Keşfedilecek çok şey sunmanın yanı sıra, BVI, offshore şirket kurulumu için en popüler hedef tercihi olan başarılı bir öncü haline geldi. Şaşırtıcı bir şekilde, dünyadaki offshore şirketlerinin yaklaşık% 41’i BVI’de kuruldu ve bu da onu önde gelen açık deniz finans merkezi haline getirdi. Bunun da ayrıca, İngiliz Virgin Adaları ortaklıkları ve güvenleri de ün kazandı.

   

  BVI’de kurulan offshore şirketi, yatırımcıların bir yere yatırım yapmadan önce istedikleri bazı önemli faktörler nedeniyle popülerdir. Bu faktörler, BVI’de bir offshore şirketi nasıl kurulabilirim bilmek isteyenler için BVI’yi göz alıcı bir fırsat haline getirir. Bununla birlikte, BVI’de bir offshore şirketinin nasıl kurulacağını anlamak söz konusu olduğunda, BVI’deki offshore şirketinin avantajlarını ve ayrıntılı süreci anlamalısınız.

   

  Thallium Consulting uzmanlarından yardım almak sizi zorluktan kurtaracaktır. BVI’de kurulan offshore şirketi hakkında daha fazla bilgi için aşağıda verilen ayrıntılara göz edelim. Bu ayrıntılar, BVI’de bir offshore şirketi kurmanın farklı yönlerini kolayca anlamanıza yardımcı olacaktır.

  BVI'de şirket kurmanın faydaları

  BVI, offshore şirket kurulumu için dikkate alınması gereken birçok iyi neden ile geliyor. Bunun nedeni, ülkenin buradaki yatırımcılara sayısız fayda sağlamasıdır. En önemlilerinden bazıları şunlardır:

  • Düşük veya hiç minimum büyük harf gereksinimleri
  • Vergi tarafsızlığı
  • Kurumsal verimlilik
  • İstikrarlı demokrasi
  • BVI’de kurulan offshore şirketinin hızlı süreci.
  • Para birimi olarak USD ve dil gereksinimi olarak İngilizce
  • Gizlilik ve daha fazlası

  Şirketinizi Çevrimiçi Olarak Kaydetmek İçin 3 Kolay Adım

  BVI'de kurulan offshore şirket için Kurumsal Bankacılık Çözümü

  Güvenilir bir kurumsal bankacılık çözümü, bölgedeki açık deniz şirketleri için bir zorunluluktur. BVI şirketleri sıfır vergi öder ve gizlilik avantajıyla çalıştırılıyor. Kısacası, BVI’deki bir offshore şirketi zenginlik inşası ve iş için mükemmel bir araçtır. Ancak, büyük bir engel var çünkü bankalar burada offshore şirketler için hesap açmayı hoş karşılamıyorlar. BVI’de hesap açma, özellikle doğru nasıl yapılacağını bilmiyorsanız sinir bozucu olabilir. İşleri sizin için kolaylaştırmak için Thallium Consulting, BVI’de kurulan bir offshore şirketi için kurumsal bankacılık çözümünü ararken göz önünde bulundurmanız gereken çözüme sahiptir.

  İşte başlıyoruz:

  • BVI’de kurumsal bankacılık çözümü bulmadan önce şirket türünüzü ve gereksinimlerinizi anlayın.
  • BVI’deki offshore şirketinizle ne kadar para kazanabileceğinize dair hayati belgelere ve ayrıntılara sahip olduğundan emin olun.
  • BVI’de offshore şirketleri barındırmak isteyen bankaları öğrenmeye başlayın. Bu daha zor olabilir, çünkü çeşitli bankalarda bir müşteri hizmetleri temsilcisine takılıp kalacaksınız. Thallium Consulting’in uzmanlarından yardım almak sizi kurtarabilir.
  • Veya, BVI’de zaten kurulmuş bir offshore şirketi olan biriyle iletişimdeyseniz, onlara bankacılık hizmeti aldıkları bankayı sorun. Bu şekilde onaylanmış bir kaynağa sahip olmak sizin için daha kolay olacaktır.

  BVI’de kurumsal bankacılık çözümleri bulma sürecinizi kolaylaştırmak için bu basit kurallara uyun veya bu konuda Thallium Consulting ile iletişime geçin.

  BVI'de kurulan offshore şirketin Yenileme Süreci

  Genellikle, BVI’de offshore şirket kuruluşundan sonra yıllık yenileme ücreti ödemeniz gerekir. Bu yıllık yenileme ücreti genellikle 2 bölümden oluşmaktadır.

  • Zorunlu ücretler, offshore şirketinizi iyi bir konumda tutmak için gerekli mutlak minimum tutarı içerir. Bunlara kayıtlı acente / ofis ücretleri, devlet ücretleri ve uyumluluk ücretleri dahildir.
  • İsteğe Bağlı Ücretler: Offshore şirket kurulumunuzu geliştirmek ve geliştirmek için kullanılan hizmetlerin ücretini içerir BVI. Bu tür hizmetleri seçebilirsiniz, ancak bunlar zorunlu değildir.

  Haziran ayından önce veya haziran ayında kurulan BVI Offshore şirketleri, tanınmalarını ve yasal statülerini sağlamak için yıllık olarak 31 Mayıs’tan önce yenilenmelidir. Aynı zamanda, Temmuz-Aralık ayları arasında offshore şirketler oluşumu, yenileme işlemlerini her yıl 30 Kasım’dan önce tamamlayabilir. Thallium Consulting, herhangi bir sorun yaşamanıza izin vermeden lisans yenileme sürecinizde baştan sona size yardımcı olur.

  Offshore şirketinin avantajları BVI'ı bir vergi cenneti olarak kurdu

  Dünyadaki açık deniz şirketlerinin% 40’ından fazlasının BVI’de oluşmasının bir nedeni vardır. Sadece BVI turistler için ziyaret etmek için güzel bir yer olarak kabul edilir çünkü aynı zamanda uluslararası alanda tanınan en eski açık deniz bölgesidir.

  • BVI ayrıca% 0 kurumlar vergisi ve ödenmiş sermaye ve düzenli denetim gereksinimleri yoktur.
  • BVI’deki offshore şirket kuruluşu size yalnızca kayıt ve yıllık lisans ve franchise ücretine mal olur. Bunun nedeni, BVI’deki Uluslararası İşletme Şirketlerinin damga vergisi ve yerel vergilerden muaf olmasıdır.
  • Ayrıca, BVI, yatırım geliri ve sermaye kazancı vergileri de dahil olmak üzere kurumlar vergisi ödemez.
  • Telif ödemesi, temettü ve yerleşik olmayanlara faiz vergisi alınmaz
  • Şaşırtıcı bir şekilde, BVI doğrudan kişisel vergiler de uygulamaz. Bu, sermaye kazançları, kişisel gelirler, miraslar ve net servetin burada vergiye tabi olmadığı anlamına gelir.

  BVI’de kurulan offshore şirketin çeşitli avantajları diğer birçok yargı bölgesinde ortak olsa da, BVI’yi BVI’de offshore şirket oluşumu için önemli bir küresel oyuncu yapan% 0 kurumlar vergisi veya vergi tarafsızlığıdır. Bu nedenle, genel olarak, BVI’nin gelirinin yarısından fazlasının BVI’deki offshore şirket kuruluşundan ve ilgili hizmetlerinden nasıl geldiği mantıklıdır. Thallium Consulting olarak, offshore şirketinizi sorunsuz bir şekilde hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olmaya kararlıyız.