Biz Kimiz?

Biz, özellikle Dubai, BAE ve Avrupa’da dünya çapında öncü iş çözümleri sağlayıcısı olan Thallium Consulting’iz. On yılı aşkın deneyime sahip olan kurucularımız, bu tür önemli iş ihtiyaçlarını yönetme konusunda zengin bir uzmanlık ve bilgi birikimi kazanmıştır. Bu, tüm dünyadaki tüm iş gereksinimlerinizi üstlenmek için Thallium Consulting’i kurmalarına izin verdi.

Mevcut iş ortamında şirketler, değerli fırsatlardan yararlanmak için dinamik ve uyarlanabilir olmaya çalışmalıdır. Bir şirketin işini büyütmek için karşılaştığı zorlukları fark ettik. Bu nedenle, şirketlere ve girişimcilere, yeni şirketlerden Fortune 500 şirketlerine kadar uluslararası sınırların ötesinde işlerini sorunsuz bir şekilde kurmalarına ve genişletmelerine yardımcı olan kapsamlı bir birinci sınıf özel hizmet paketi sunuyoruz.

Bölgede işini kurmayı planlayan şirketlere anahtar teslim çözümlerle yardımcı olarak en iyi yerel ortak olmaya kendimizi adadık. Thallium Danışmanlık, günlük operasyonları yönetmek için şirket kurulumundan başlayarak tüm iş ihtiyaçlarınız için uçtan uca bir çözümdür.

Dünyanın en avantajlı vergi avantajlarından ve ekonomik dinamizmden yararlanmak için Avrupa veya Orta Doğu’da (BAE) yerleşmek isteyen girişimci ve şirketlerden her gün talepler alıyoruz.

Büyümenin bir vektörü olarak, başlangıçlardan KOBİ’lere ve çok uluslu şirketlere kadar tüm şirketlere gelişimlerinde eşlik ediyoruz, çünkü sizin başarınız bizim de başarımızdır! İleriye dönük planlama ve yeni hizmetlere yatırım yaparak, tüm sektörlerdeki değerli müşterilerimize yardımcı olmaya devam etmeyi amaçlıyoruz. Kendini işine adamış ve yüksek motivasyona sahip ekibimiz, deneyimli ve genç, enerjik profesyonellerin doğru karışımını kapsar.

Bir şirketin başarısı, müşterilerini, pazarlarını anlamalarına ve her şeyden önce pazarlama malzemelerinde yenilik yapma yeteneğine dayanır. Size rehberlik ediyoruz, tavsiyelerde bulunuyoruz ve şirketinizin dijital dönüşümüne eşlik ederek stratejik gelişimine katkıda bulunuyoruz.

Biz iş stratejisi ve geliştirme konusunda uzmanlaşmış bir şirketiz. Sadece bu da değil, BAE’de kapsamlı bilgi ve deneyime sahibiz ve aşağıdakiler gibi eksiksiz ve kişiye özel hizmetler sunuyoruz:

İş Stratejisi, Pazar Araştırması, Şirket Kurulumu veya İşletme Kurulumu, Dijital Pazarlama, Topluluk Yönetimi, İşe Alım, Bordro, Hukuk ve Finans.

Birden fazla uluslararası ortağımızla, tüm ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış çözümler garanti ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Thallium Consulting, size doğru anahtar teslimi çözümler sunmamızı sağlayan bilgi, uzmanlık, çok sayıda uluslararası ortak ve Avrupa standartlarını bir araya getiriyor

GÖREVİMİZ

Bilgimiz ve uzmanlığımız sayesinde gerçek kuluçka makinesi. İş Stratejisi, Pazarlama Çalışması, Şirket Kurulumu, 360° Pazarlama, İşe Alım, Bordrodan Hukuk ve Finansa kadar projenizin her aşamasında size yardımcı oluyoruz.

DEGERLERIMIZ

Thallium Consulting, size herhangi bir iş için gerekli olan bir dizi hizmeti sunarak yeni kurulan şirketlere, KOBİ’lere ve çok uluslu şirketlere hizmet vermektedir. Thallium Consulting, işinizin dünya çapında gelişmesini kolaylaştırır.

HİZMETLERİMİZ

İŞ STRATEJİSİ

Hedefinize götüren trendlerin gelişimine karşı reaktif kalırken, bir iş stratejisinin geliştirilmesinde ve uygulanmasında size eşlik ediyoruz. Kalabalığın arasından sıyrılmak için pazarınızı, rakiplerinizi, segmentasyonunuzu ve konumunuzu incelemenizi öneriyoruz.

ŞİRKET KURULUMU

Her alanda en iyilerle ortak olduğumuzdan emin olarak, kapsamlı hukuk, güven ve muhasebe hizmetleri sağlayan kilit yerel ortaklarla sağlam ilişkiler kurduk ve Şirket Kuruluşunuzu sağlamamıza izin verdik.

İK & BORDRO

Küçük, orta ve büyük ölçekli kuruluşlara kısmi veya toplam dış kaynak çözümleri sunuyoruz. Bordro gibi işlemsel hizmetler veya eksiksiz İK ve İşe Alım işlevleri olsun; destekleyecek uzmanlığa ve kaynaklara sahibiz.

PAZARLAMA 360º

Müşteri yolculuğunuzu anlıyoruz. Harika kullanıcı deneyimleri web siteleri, mobil uygulamalar ve sosyal ağlar geliştirerek işletmelerin dijital varlıklarını küresel olarak büyütmelerine yardımcı oluyoruz. Eyleme ve dönüşüme ilham veren, bulunması kolay ve benzersiz deneyimler oluşturmaya yardımcı olan etkili ve daha ilgi çekici bir çevrimiçi pazarlama stratejisi geliştirmenize yardımcı olabiliriz.

YASAL

Anonim şirketler, Ortak Girişimler, Serbest Bölge Şirketleri, Offshore Şirketler, Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, Bankacılık Hukuku, Mülkiyet Uyuşmazlıkları, BAE İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Borç Tahsilatı ve Ceza Hukuku ile ilgili olarak müvekkillerimize kapsamlı hukuki destek sağlıyoruz.

FINANSMAN

Şirketlere ve bireylere mali durumlarını yönetmelerinde yardımcı oluyoruz ve onları kendi hedeflerine odaklanmaya bırakıyoruz. Nihai hedefimiz, tüm finansal hizmetleri tek bir çatı altında sunmaktır. Ardından, muhasebe, vergi uyumu, finansal raporlama, denetim ve şirketlerin dış kaynak kullanmak istediği diğer faktörler gibi tüm muhasebe ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.