Company formation in SEYCHELLES

Başarıya güvenli bir uçuş yapın 20’den fazla ülkede ve 5 dakikadan kısa sürede

Bize sorgunuzu gönderin!

  Seyşeller hakkında bilinmesi gerekenler

  Seyşeller, Hint Okyanusu’nda bulunan 115ihtişamlı nt adasından oluşan bir gruptur. Seyşeller en büyüleyici plajlara ve birinci sınıf doğal rezervlere sahiptir. Seyşeller’in yaklaşık %46’sı rezervlerle kaplıdır.

   

  Seyşeller 1502 yılında Visco De Gama tarafından keşfedilmiştir. İngilizler  1814-1976 yılları arasında Seyşeller’i yönetti. İngilizlerden bağımsızlığını kazandıktan sonra, şimdi istikrarlı bir hükümete sahip. Seyşeller ekonomisi büyük ölçüde turizme bağlıdır. Buna ek olarak, Seyşeller’de bazı nadir yaban hayatı türlerini görebilirsiniz.

  Offshore company formation, offshore company setup, offshore business, online offshore company setup, online license

  Seyşeller'de offshore şirket oluşumunun faydaları

  Politik olarak istikrarlı bir ortam sağlamanın yanı sıra, Seyşeller’deki offshore şirketinin sağladığı çeşitli faydalar vardır. En yararlı olanlardan bazıları aşağıda belirtilmiştir.

  • Makul kayıt ve lisans ücretleri
  • Seyşeller’de bir IBC oluşturmak için herhangi bir eşik sermaye miktarına ihtiyacınız yoktur.
  • Düşük devlet ücretleri
  • Vergisiz iş modeli, işlemler. Kurumlar vergisi yok
  • Bankacılık gizliliği, IBC yatırımcılarının hem varlıklarını hem de kimliklerini korur.
  • Çifte vergilendirme konusunda uluslararası anlaşma yok
  • Değişim denetimlerine izin verilmez.
  • Parasal teşvikler

  Şirketinizi Çevrimiçi Olarak Kaydetmek İçin 3 Kolay Adım

  Offshore Company için kurumsal bankacılık çözümü

  Seyşeller dünya çapında önemli ve elverişli bir yargı yetkisine sahip olsa da, Thallium Consulting en iyi kurumsal bankacılık çözümlerine sahiptir. Seyşeller’de kurulan bir offshore şirketinden daha fazla fayda elde etmenize yardımcı olan kurumsal bankacılık çözümlerinden bazıları  aşağıda listelenmiştir:

  • İnternet bankacılığı – Seyşeller bankalarının sunduğu en iyi kurumsal bankacılık çözümlerinden biri internet bankacılığıdır. İnternet bankacılığı ile Seyşeller’de işlemleri uzaktan yapabilirsiniz. Örneğin,para harcayamaz, para gönderemez, ipotekleri, kredileri vb.
  • Telefon ve faks bankacılığı da mevcuttur – Bu kurumsal bankacılık çözümü faks iletimleri yapmanıza olanak tanır. Faks iletimleri daha güvenlidir ve iyi şifrelenir. Bu nedenle, kesmek daha zordur.
  • SWIFT’in kullanılabilirliği – SWIFT ile işlemlerinizi ücretler ve daha fazlası dahil olmak üzere ayrıntılı olarak görüntüleyebilirsiniz.
  • Müşterilere önemli kolaylıklar sunan ATM kartı – ATM kartı da mevcuttur.

  Seyşeller'de kurulan offshore şirketinin yenileme süreci.

  Seyşeller’deki offshore şirketinizi çalışır durumda tutmak istiyorsanız, her yıl yenilemeniz gerekir. Seyşeller’deki offshore şirketiniz yenilenmezse tasfiye edilebilir. Yıllık yenileme ücretleri iki bileşenden oluşur. Buna zorunlu ücretler ve isteğe bağlı ücretler dahildir. Zorunlu ücret devlet ücretidir, zorunlu ücret ise istediğiniz ek hizmetler içindir. Offshore şirketinizi yenilemek için, şirketin incorporation yıldönümü tarihinden önceki gün yıllık yenileme ücreti ödemenizgerekir; tarihi takip etmemek aşağıdakilere neden olur:

  • Yıllık ücret zamanında ödenmezse% 10 ceza ücreti.
  • Ödeme 90 günden fazla geciktiyse% 50 gecikme cezası ücreti.

  Tüm süreç kafa karıştırıcı görünüyorsa, endişelenmeyin, çünkü Thallium Consulting uzmanları sizin için bu tür karmaşık görevleri A-Z’den halledecektir.

  Seyşeller'de vergi cenneti olarak kurulan offshore şirketinin avantajları

  Yukarıda bahsedildiği gibi, Seyşeller İngiliz Milletler Topluluğu’nun bir parçası olması nedeniyle istikrarlı bir siyasi sisteme sahiptir. Seyşeller ayrıca IBC yatırımcılarına en iyi iş fırsatlarından birini sunar. Kısacası, Seyşeller en iyi finans merkezlerinden  biridir. Seyşeller’deki denizaşırı şirketlerin vergi cenneti olarak avantajlarından bazıları aşağıda listelenmiştir.

  • Kendi kendini yöneten bölge – Seyşeller ibağımsız bir devlettir, yani hiçbir dış yasal yargı yetkisi Seyşeller ile ilişkili işletmelere müdahaleemez. Örneğin, Avrupa Birliği.
  • BM üyesi – Birleşmiş Milletler’in bir parçası olan Seyşeller,ll zamanının en iyi IBC avantajlarından bazılarını sağlar.
  • IBC sahipleri ve yatırımcıları için izin verilen oturma ve çalışma izinleri – Denizaşırı yatırımcılar oturma ve çalışma izni kazanabilirler. Tabii ki, bazı kural ve düzenlemelere uyulması gerekebilir.
  • Seyşeller’de 24 saat içinde IBC şirketini bünyenize katabilirsiniz.

  Tüm bu avantajlar Seyşeller’i IBC kurmak için ideal bir yer ve bir vergi cenneti için mükemmel hale getirir.

  Thallium Consulting olarak, sizin adınıza her şeyi yaparak kurumsal banka hesabı açarak bir offshore şirketi kurmanıza yardımcı oluyoruz. Bu nedenle, arkanıza yaslanın ve şirketinizi bizimle 3 basit adımda kaydedin ve sizin için güçlük çekmemize izin verin.