Company formation in SAMOA

Başarıya güvenli bir uçuş yapın 20’den fazla ülkede ve 5 dakikadan kısa sürede

Bize sorgunuzu gönderin!

  Samoa Hakkında

  Samoa ekvatorun güneyinde. Pasifik Okyanusu’nda yatıyor; Fiji, Tonga ve Cook Adaları gibi diğer birçok güzel ada Samoa’yı çevrelemektedir.

   

  Samoa’nın toplam on farklı ada oluşturduğu bilinmektedir. Ancak, on adanın hepsinde yaşanmıyor. Samoa’nın en çok ziyaret edilen ve işgal edilen adaları; Upolu, Savaii,  Apolimave Manon adaları.

   

  Samoa birçok güzel plajın ülkesidir. Samoa adasını ziyaret ederken kalacak birçok yer vardır. Samoa’ya giriş için Vize başvurusu için herhangi bir gereklilik yoktur. Turistler isterlerse 60 güne kadar kalabilirler. Ancak,   yasal belgeler için adımların tamamlanması gerekiyor. Samoa’da kalacak çok yer var.    Samoa şehrini dolaşmak için taksi, araba veya otobüs kiralayabilirsiniz.

   

  Samoa sadece eğlenceli ve macera dolu tatilleriyle tanınmıyor. Şimdi yatırımcıların Samoa’da offshore şirket oluşumunu kurdukları harika bir yer. Samoa’da bir offshore şirketi kurmanın birçok yolu vardır.

  Offshore company formation, offshore company setup, offshore business, online offshore company setup, online license

  Samoa, offshore şirket kurulumu için en popüler yer haline geldi.

  Samoa adası, offshore şirket kurulumu için en popüler yer haline geldi. Sayısız nedenden kaynaklanabilir. Samoa’da bir offshore şirketinin kurulumunun ilk ve en önemli nedeni konumudur.

   

  Ada çok güzel. Masmavi su ve beyaz kum plajları, birçok yatırımcıyı cezbeden faktörlerdir – birçok işletme ve firma sahibinin dünyanın en iyi veya ideal yerlerini araması.

   

  Samoa ayrıca diğer ünlü adalar tarafından kuşatılmıştır, bu da onu bölgede bir offshore şirketi kurmak için daha da iyi bir yer haline getirir.

   

  Samoa toprakları etrafında izlenen standartlar olağanüstü. Bir ada olmasına rağmen, ticaret ve iş seviyesi uluslararası olarak belirlenmiştir.

   

  Bu faktör birçok uluslararası yatırımcıyı veya konut dışı insanı da cezbeder. Samoa ülkesi çok kalabalık değil. Bu, offshore şirketini vurgulamak istemeyen insanlar için daha kolay ve güvenli hale getirir. Denizaşırı şirket kurulumu açısından Samoa’daki kurallar ve düzenlemeler IC kapsamındadır. IC en iyi yönetim organı olarak bilinir.

   

  Samoa’nın denizaşırı şirket kurulumu için neden ideal bir yer olarak kabul edilmesi için daha birçok faydası vardır. Thallium Consulting size tüm avantajları sadece 3 kolay adımda sağlar.

  Samoa'da şirket kurmanın faydaları

  Yatırımcıların denizaşırı bir şirket kurmak için samoa’yı seçmelerinin birçok avantajı vardır. Birçok insan bölgede bir offshore şirketi kurmanın faydalarının henüz farkında değil. Bu nedenle,  Samoa’da kurulan offshore şirketin avantajlarından bazılarını aşağıda belirttik.

  • Değerli varlıklarınızın korunması.
  • Uluslararası ticaret ve yatırımlara izin verir.
  • Çok sayıda vergi vergisinden muafiyet.
  • Yöneticilerin gerçek isimleri gerekli değildir.
  • Kayıtları denetlemeye gerek yok.
  • Kolay vergi ödemeleri ve yasalar.

  Yukarıda belirtilen noktalar, Thallium Consulting yardımıyla Samoa’da kurulan offshore şirketi ile elde edilebilecek birkaç avantajdır.

  3 EASY STEPS to Setup Business in United Arab Emirates

  Samoa'da kurulan offshore şirket için kurumsal bankacılık çözümü

  Thallium Consulting’in kurumsal bankacılık çözümü, offshore şirket kurulumu için bir zorunluluktur. Kurumsal bankacılık çözümüne olan ihtiyaç da çok faydalıdır.

   

  Bireylere ve denizaşırı şirketin yöneticilerine fayda sağlarlar. Samoa’daki offshore şirketler için kurumsal bankacılık çözümlerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

   

  • Birden fazla para birimi hesabının tutulmasını sunar. Birçok ülke birden fazla para birimi fikrini eğlendirmiyor. Ancak, ŞA varlığı birden çok para birimi hesabına izin verir.
  • Samoa, offshore şirketler için çok istikrarlı ve iyi bir şirket kültürü sunmaktadır.
  • Samoa offshore hesaplarında daha yüksek faiz oranları; Samoa’da offshore şirket oluşumunun kurulumu iyi karlar elde edebilir.

  Samoa'da kurulan offshore şirketinin yenileme süreci.

  İşletmenin büyümeye devam etmesi için yenileme sürecinin çok önemli olduğu geniş bir gerçektir. Yenileme sürecini doldurarak, müşteriler ve yatırımcılar birçok fayda elde edebilir.

   

  Samoa’da kurulan offshore şirketin yenilenmesi için promosyon paketleri çok fazladır. İki bölüme ayrılırlar.

   

  • Yıllık erişim, 1 yıl boyunca kullanılabilir.
  • Lifetime Access 2 yıl boyunca kullanılabilir.

   

  Thallium Consulting’te ekibimiz lisans yenileme görevlerini yerine getirecektir, bu nedenle hiçbir şey hakkında endişelenmenize gerek kalmayacaktır.

  Offshore şirketinin avantajları Samoa Vergi Cenneti

  Samoa uzun yıllardır Vergi Cenneti olarak bilinir; Bir vergi cenneti olarak Samoa’daki offshore şirketinin birçok faydası vardır.

   

  Samoa’daki offshore şirketler oluşumu için bir vergi cenneti olarak avantajlardan bazıları aşağıda belirtilmiştir.

   

  • Kayıt ve kuruluş prosedürleri hızlıdır ve açık deniz şirketlerinin kurulumunu uzatmaz.
  • Tesis başına çok az işverene veya yöneticiye ihtiyaç vardır.
  • Kambiyo vergisi uygulanmaz.

   

  Yukarıda belirtilen bilgiler, Samoa’da kurulan offshore şirketinin avantajlarını açıklamamaktadır. Bu noktaların yardımıyla, Samoa’da bir offshore şirketi nasıl kurulabileceğini öğrenebilirsiniz. Bölgede bir offshore şirketi kurmaya hazırsanız, Thallium Consulting, başarılı bir şirket çalıştırmanızı kolaylaştırmak için yeni bir lisans almak, denizaşırı bir kurumsal banka hesabı oluşturmak ve lisans yenileme gibi tüm gereksinimlerinize yardımcı olmak için buradadır.