Company formation in MARSHALL ISLANDS

Başarıya güvenli bir uçuş yapın 20’den fazla ülkede ve 5 dakikadan kısa sürede

Bize sorgunuzu gönderin!

  Marshall Adaları'nda şirket kuruluşu

  Marshall Adaları, nam-ı diğer Marshall Adaları Cumhuriyeti, egemen bir ada ülkesidir. Coğrafi olarak, Marshall Adaları Mikronezya’nın daha büyük ada grubunun bir parçasıdır. Ancak Marshall Adaları’nın nüfusu Dünya Bankası’nın nüfus sayımına göre 58.413’tür. Buradaki nüfus 29 mercan atol ve beş adaya yayılmıştır. Aynı zamanda Majuro, Marshall Adaları’nın en büyük ve en büyük şehridir.

  Bununla birlikte, Marshall Adaları’nın deniz sınırları Nauru, Mikronezya Federe Devletleri, Kiribati ve Wake Adası ile birliktedir. Marshall Adaları’nın toplam nüfusunun yaklaşık % 52,3’ü Majuro’da yaşamaktadır.

  Kaynaklara göre, Mikronezyalı kolonistler adaya kanolarla yaklaşık olarak ulaşan ilk kişilerdi. Bununla birlikte, interisland navigasyonu mümkün kılmak için geleneksel çubuk grafikler kullanılmıştır. Bu nedenle, Mikronezyalı sömürgeciler sonunda buraya yerleştiler. Ancak, şimdi takımadalarda bulunan adalar 1520’lerde Avrupalılar tarafından keşfedilmiştir.

   

  Adanın tarihi adı, Tanrı’nın Armağanı anlamına gelen Jen Anij’i sarstı. Ancak, 1592’de İspanya Marshall Adaları’nı talep etti. Aynı zamanda, Avrupa güçleri 1874’te adalar üzerindeki egemenliğini anladılar. Marshall Adaları, farklı ulusların yıllarca işgaliyle, ABD ile COFA’da tam bağımsızlık ve öz yönetim elde etti.

   

  Ancak, şimdi Marshall Adaları BIRLEŞMIŞ Milletler ve Pasifik Topluluğu’nun bir üyesidir.

   

  Marshall Adaları’nın zenginliği veya ekonomisi balıkçılık, tarım ve hizmet ekonomisine dayanırken, Marshall Adaları da para birimi olarak USD kullanıyor ve kripto para birimini finansal sistemine dahil etme planları var. Daha da fazlası, İngilizce ve Marshallca iletişim açığını etkili bir şekilde kapatmak için burada iki resmi dildir.

   

  Marshall Adaları’nın birincil gelir kaynakları önemli ABD sübvansiyonlarıdır. Bununla birlikte, zaman içinde Marshall Adaları, açık deniz şirket oluşumu için güvenli ve gizli bir yargı alanı olarak kabul edilmiştir. Bu yüzden giderek daha fazla insan Marshall Adaları’nda bir offshore şirketi kurmayı öğreniyor.

   

  Mareşal adalarında yardım alacak herhangi bir şirket bulamıyorsanız, Thallium Consulting’ten yardım alabilirsiniz. Şirket oluşumunda herhangi bir sorunla karşılaşmamanızı sağlayacağız.

  Offshore company formation, offshore company setup, offshore business, online offshore company setup, online license

  Marshall Adaları'nı kuran bir offshore şirketinin önemli faydaları.

  Marshall Adaları’nda bir offshore şirketi nasıl kurulabilirim öğrenmek için mi buradasınız? Bundan önce, Marshall Adaları’nda kurulan bir offshore şirketinin gerçek faydalarını anlamak önemlidir. Böylece, Marshall Adaları’ndaki offshore şirket oluşumunun sizin için uygun olup olmadığını net bir şekilde tanıyabilirsiniz.

  Bu nedenle, aşağıda Marshall Adaları’nda kurulan bir offshore şirketinin en önemli avantajları listesiyle devam ediyoruz:

  • Marshall Adaları, kurulan bir offshore şirketi için dikkate alınması gereken küçük ama saygın bir yargı alanıdır. Marshall Adaları’nda kurulan uygun şekilde yapılandırılmış bir offshore şirketi ile yasal olarak vergi ödemeden sağlıklı kar rezervasyonu yapabilirsiniz. En önemlisi, Marshall Adaları’nda ödenmiş sermaye gerekmez
  • Marshall Adaları’ndaki bir offshore şirket oluşumunun hissedarlarının ve yöneticilerinin ayrıntıları gizlidir. Marshall Adaları’ndaki açık deniz şirketlerinin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak için faydalı bir mal sahibi kamu sicili vardır.

  Neyse ki, Marshall Adaları’ndaki bir offshore şirket kuruluşu için en az bir yönetmene ve bir hissedara ihtiyacınız var.

  • Marshall Adaları’ndaki bir offshore şirketinin kuruluş sürecini yedi gün içinde tamamlayabilirsiniz. En önemlisi, nişan sürecini tamamlamak için Marshall Adaları’na seyahat etmek zorunda değilsiniz.
  • Offshore şirketinizin yıllık toplantılarını dünyanın herhangi bir yerindeki Marshall Adaları’nda herhangi bir kısıtlama olmadan yapabilirsiniz.

  Şirketinizi Çevrimiçi Olarak Kaydetmek İçin 3 Kolay Adım

  Marshall Adaları Offshore şirketi için kurumsal bankacılık çözümü

  Kuşkusuz, Marshall Adaları offshore şirket kurulumu için önde gelen bir yer haline gelmiştir. Marshall Adaları’nda kurulan tüm denizaşırı şirketler burada yerel vergilendirmeden muaftır. Ancak, Marshall Adaları’nda kurulan bir offshore şirketi için kurumsal bankacılık çözümü açarken, bazı koşulları karşılamanız gerekir. Bu, Marshall Adaları’nda uygun bir kurumsal bankacılık çözümü bulmayı biraz zorlaştırabilir.

  Ancak, burada en iyi müşteri hizmetleri ve internet bankacılığı olanaklarını almak için bir danışmandan yardım alabilirsiniz. Danışman sadece gerekli belgeleri düzenlemenize yardımcı olmayacaktır. Ayrıca, uluslararası bankacılık hizmetleri aracılığıyla da son derece uygun öneriler alacaksınız.

  Hatta güvenilir bir yerel banka ile çalışabileceksiniz. Ayrıca, Marshall Adaları’nı kolayca kurmak için hizmetlerini bir offshore şirketi için kullanabilirsiniz.

   

  Thallium Consulting, Marshall Adaları’nda yeni işinizi kurmanıza ve yürütmenize en iyi şekilde yardımcı olacaktır. 7/24 yardımımızı alabilirsiniz.

  Bir offshore şirketinin yenileme süreci Marshall Adaları

  Marshall Adaları’ndaki herhangi bir offshore şirket oluşumunun yenileme süreci dikkate alınması gereken önemli bir husustur. Bunun nedeni, Marshall Adaları’nda her yıl kurulan şirketinizi yenilemeden, iş operasyonlarınızı burada sorunsuz bir şekilde yürütemeyeceksiniz. Şirket durumunuza ayak uydurmak ve servetinizi açık denizlere çıkarmak için, son kullanma tarihinden önce yenileme işlemini burada tamamlamanız gerekir.

  Yenileme başvurunuzu 450 ABD Doları olan gerekli ücretle birlikte gönderdiğinizden emin olun. Yaklaşık.

   

  Marshall Adaları’nda kurulan bir offshore şirketinin yenileme sürecinin tamamlanması çok uzun sürmeyecek. Bu yüzden, zamanında olduğundan emin olun ve Marshall Adaları’nda bir offshore şirketi kurmanın tüm avantajlarından yararlanmaya devam edin.

  Marshall Adaları'nda vergi cenneti olarak açık deniz şirket oluşumunun avantajları

  Marshall Adaları, Marshall Adaları’nda kurulan açık deniz şirketleri için vergilendirme konusunda mükemmel bir rahatlama sunmaktadır. Ülke, Marshall Adaları’ndaki herhangi bir offshore şirket kuruluşu için vergi almadan geliyor. Aşağıdakilerle ilgili vergilerden kendinizi uzak tutabilirsiniz:

  • Kurumlar vergisi
  • Gelir vergisi
  • Sermaye kazanç vergisi
  • Damga vergisi
  • Kar vergisi
  • Hediye vergisi
  • Veraset vergisi.

  En önemlisi, vergisiz olmanın avantajları yalnızca yukarıda belirtilen kategorilerle sınırlı değildir.

   

  Ancak, Marshall Adaları sakiniyse bazı vergiler ödemeniz gerektiğini unutmayın. Marshall Adaları içinde işinizi yürütmek istiyorsanız, yine de burada% 3 yerel kurumlar vergisi ödemeniz gerekir.

  Kısacası, Marshall Adaları yabancı yatırımcılar için küçük ama yine de faydalı ve uygun bir vergi cennetidir. Marshall Adaları İş Şirketleri Yasası, Marshall Adaları’nı kuran bir offshore şirketini her türlü vergilendirmeden muaf tutuyor. Sonuç olarak, Marshall Adaları’ndaki offshore şirket oluşumu için herhangi bir yerel vergi ödemek zorunda değilsiniz. Daha da fazlası, Marshall Adaları yerleşik olmayan tüm şirketleri burada sorunsuz bir şekilde açıkça ağırlıyor.