Şirket oluşumu CYPRUS

Başarıya güvenli bir uçuş yapın 20’den fazla ülkede ve 5 dakikadan kısa sürede

Bize sorgunuzu gönderin!

  KIBRIS HAKKINDA

  Bir denizaşırı şirket kurmak, kurumsal işletme sahiplerine sayısız fayda sağlar, özellikle denizaşırı şirketler Kıbrıs’ı kurar. Kıbrıs’taki offshore şirket kurulumu, IBC yatırımcılarına, özellikle AB’de şirket kurmak isteyenlere sayısız vergi avantajı sağlıyor. Tüm bunlardan dolayı, Kıbrıs’ta denizaşırı şirket oluşumu, tüm dünyada çok sayıda yatırımcının dikkatini çekmiştir.

  Kıbrıs Cumhuriyeti olarak da bilinen Kıbrıs, uçsuz bucaksız Akdeniz’in doğu tarafında yer alır. Özellikle, güney Türkiye ile doğu Yunanistan arasında. Kıbrıs bir ada ülkesidir ve aynı zamanda en kalabalık olanlardan biridir. Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’dır.

  Ayrıca, bu ada ülkesinin toplam alanı yaklaşık 9000 km’dir. Yakın Kıbrıs, İsrail, Gazze, Lübnan ve Mısır topraklarıdır. Ayrıca bir ada ülkesi olan Kıbrıs, turkuaz suları ile en hipnotik plajlardan bazılarına sahiptir.

  Kıbrıs ekonomisi, hizmetlere dayalı arz ve talebe bağlıdır. Tarım, turizm, finansal hizmetler ve denizcilik de burada yaşayan insanlar için birincil gelir kaynaklarından bazılarıdır.

  Kıbrıs’ta hem Yunan hem de Türk kültür ve geleneklerini bulabilirsiniz. Kıbrıs’ın resmi dillerinin Yunanca ve Türkçe olmasının nedeni budur. Bunun dışında, Kıbrıs, denizaşırı şirket oluşumu için en iyi yer olarak kabul edildiğinden, elverişli bir konuma sahiptir.

  Offshore company formation, offshore company setup, offshore business, online offshore company setup, online license

  Kıbrıs’ta offshore şirket kuruluşu neden ünlü oldu?

  Kıbrıs’ta kurulmuş bir denizaşırı şirket, Şirketler yasasına tabidir. Bu nedenle yatırımcılar sayısız avantajlardan yararlanmaktadır. Kıbrıs, Kıbrıs’ta şirket kurmak isteyen IBC ve LLC yatırımcılarına harika iş fırsatları sunuyor. Kıbrıs’ta yaşamak istemeyen, ancak yine de Kıbrıs’ta offshore şirket kurulumunun avantajlarından yararlanmak isteyenler için mükemmeldir.

  Ayrıca Kıbrıs, yabancı tüccarlara çeşitli avantajlar da sunmaktadır. Tüm bu nedenlerle Kıbrıs, ister LLC ister IBC olsun, offshore şirket kurmak için lider bir platform haline geldi. Kısacası, finans sektöründeki en büyük isimlerden bazıları için güçlü bir finans merkezi haline geldi.

  Kıbrıs aynı zamanda offshore şirketlerin varlıklarını da korur. Kıbrıs aynı zamanda en iyi finansal avantajlardan bazılarına sahip olması nedeniyle Avrupa Birliği’nin bir üyesidir. Bu, AB’nin ticaret anlaşmalarına ve daha fazlasına erişimi içerir. Bu nedenlerden dolayı, birçok hissedar Kıbrıs’ta bir offshore şirketinin nasıl kurulacağını öğrenmek istiyor.

  Yabancı yatırımcılar da Kıbrıs’ta bir şirket kurduktan sonra ikamet statüsü kazanabilirler. Bu, yatırımcıların birazdan bahsedeceğimiz ek avantajlar elde etmelerini sağlar.

  Bir offshore şirketinin Kıbrıs'ı kurmasının temel faydaları

  Şimdiye kadar, Kıbrıs’ın neden denizaşırı şirketlere birkaç moladan fazlasını sağlayan en iyi yerlerden biri olarak kabul edildiğini biliyor olmalısınız. Offshore şirket kurulumu Kıbrıs’ın sağladığı bazı avantajlar aşağıda belirtilmiştir.

  • Yüzde 0 vergi – Mukim olmayan statüsüne sahip şirketler için bile.
  • Yerleşik olmayanlar da herhangi bir yerel kurumlar vergisi ödemek zorunda değildir.
  • Kıbrıs’ta bir şirket kurmak, diğer herhangi bir denizaşırı şirket kurmaktan nispeten kolaydır.
  • Kar üzerinde düşük vergi – Temettü hesaplama sistemi, temettü ödemelerinde vergi ödemekten kaçınmanıza yardımcı olur. Ayrıca, elde edilen net kârlar üzerinden yalnızca %12’lik bir vergi vardır.
  • Sermaye üzerinden vergi yok – Sermayeniz, varlıklarınız veya hisseleriniz için herhangi bir vergi ödemekle yükümlü değilsiniz.
  • Uygun – Kıbrıs’ta da İngilizce konuşulur, bu nedenle tüm belgeler İngilizce yapılır. İngilizce, Kıbrıs’ta bir iş dilidir. Bu, paydaşların Kıbrıs’ta bir denizaşırı şirketin nasıl kurulacağını bilmelerine yardımcı olur. İşlemleri ve offshore şirket kurulumunu kolaylaştıran avantajlardan biridir. Birçok yabancı yatırımcıyı da kendine çekmiştir. Kıbrıs’ta bir offshore şirketi nasıl kurulur, bu özelliği ile artık önemli bir sorun olmaktan çıkmıştır.
  • Kıbrıs’ta hızlı denizaşırı şirket oluşumu – 10 – 15 gün içinde Kıbrıs’ta bir şirket kurabilirsiniz.

  Bu nedenle, daha yüksek miktarda vergiden kaçınmak için Kıbrıs’ta bir şirket kurmayı düşünün. Kıbrıs’ta bir denizaşırı şirketin nasıl kurulacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Kıbrıs’taki mevzuat hakkında bilgi edinin. Kıbrıs’ta denizaşırı şirket kurmayı öğrenmeden önce faydalarına göz atmanızı öneririz. Böylece Kıbrıs’ın sağladığı imkanlar hakkında daha iyi bir fikre sahip olabilirsiniz.

  Şirketinizi Çevrimiçi Olarak Kaydetmek İçin 3 Kolay Adım

  Kıbrıs'ı kuran offshore şirket için kurumsal bankacılık çözümü

  Thallium Consulting’in Kıbrıs’ta yerleşik offshore şirketlere sunduğu kurumsal bankacılık çözümlerinden bazıları şunlardır:

  • Çoklu para birimi ticareti – Bu, birden fazla para birimi arasında ticaret yapmanıza yardımcı olur. Bu özelliğinden dolayı Kıbrıs’ta ticaret yapmak kolaylaşıyor.
  • Banka kartları – Kurumsal hesap sahiplerine banka kartları. Kıbrıs banka hesaplarına dünyanın her yerinden erişmelerini sağlar.
  • İnternet bankacılığı – İnternet bankacılığı, kurumsal hesap sahiplerinin Kıbrıs banka hesaplarını uzaktan izlemelerine yardımcı olur.
  • Düşük minimum tutar – Kıbrıs’ta kurumsal bir banka hesabı açmak için sadece 1000 EUR’ya sahip olmanız yeterlidir.
  • Telefon ve faks bankacılığı da mevcuttur.

  Kıbrıs'ta kurulan bir offshore şirketinin yenilenme süreci

  Kıbrıs’ta kurulan offshore şirketinizi yenilemek için yıllık yenileme ücreti ödemeniz gerekir. Şirketinizin Malta’daki kuruluşunu güvence altına almak için her yıl ödemeniz gerekir. Genel olarak, Kıbrıs’ta offshore şirket oluşumunun yenileme ücreti 350 EUR civarındadır.

  Ayrıca yıllık yenileme ücreti iki kısımdan oluşmaktadır. Devlet ücretlerini ve profesyonel ücretleri içerir. Kıbrıs’ta offshore şirket kuruluşu yenileme ücretinizi öderken vergi ödeme hakkınız olabilir. %12 – %12,5 civarında olabilir ve offshore şirket kurulumunuzun Kıbrıs’tan elde ettiği gelire bağlıdır.

  Thallium Consulting’de uzmanlarımız sizin için tüm lisans yenileme sürecini yönetecektir. Bu uzun süreci profesyonelce halledeceğiz, böylece endişelenmenize gerek kalmayacak.

  Vergi cenneti olarak Kıbrıs'ın avantajları

  Offshore şirket kurulumu Kıbrıs, dünyanın her yerindeki yatırımcılara sayısız teşvik ve fayda sağlıyor. Buna ek olarak, Kıbrıs’ta kurulmuş Offshore şirketleri tarafından sunulan ve onu ideal bir vergi cenneti haline getiren çok sayıda avantaj vardır.

  • İdeal konum
  • Şirket tek bir üye ile kurulabilir ve kurulabilir.
  • İyi yapılandırılmış taşıma sistemi
  • Kapsamlı telekomünikasyon
  • Varlık koruma hizmetleri.
  • Gelecek vaat eden yasama organı
  • Offshore şirket kurulumu Kıbrıs kara listeye alınmadı.
  • Akdeniz hava

  Tüm bu avantajlar ve Offshore şirket kurulumunun avantajları, Kıbrıs’ı yatırım için ideal bir yer haline getiriyor. Offshore şirketinizi kurarken Thallium Consulting uzmanlarından uzman tavsiyesi ve yardım alın.