Company formation in IRELANDS

Başarıya güvenli bir uçuş yapın 20’den fazla ülkede ve 5 dakikadan kısa sürede

Bize sorgunuzu gönderin!

  İRLANDA hakkında

  İrlanda, resmi olarak İrlanda Cumhuriyeti olarak bilinir ve Birleşik Krallık’ın kuzeydoğusunda yer alır. Genellikle İrlanda, folklor bolluğu ve canlı manzara manzaraları nedeniyle popüler bir ülkedir. İrlanda, üç Dünya Mirası Alanına ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca, İrlanda’daki geçici ziyaretçi listelerinin başında yer alan çeşitli başka yerleri de içerir.

  İrlanda Adası sadece sayı olarak 5 ila 6 milyon arasında değişen bir nüfustan oluşsa da yine de dünyanın en popüler ülkelerinden biridir. Dahası, İrlanda’nın Britanya Adaları’nın ikinci büyük adası olduğu biliniyor. Ayrıca, Avrupa’nın en büyük üçüncü, Dünya’daki 20. en büyük adadır.

  İrlanda aynı zamanda inanılmaz tarihi ve güzel manzarası olan bir ülkedir. Coğrafi olarak, ülke iki bölüme ayrılmıştır, yani adanın 5 / 6’sını kapsayan İrlanda Cumhuriyeti ve İngiltere’nin parçası olan Kuzey İrlanda.

  İrlanda hükümeti, İrlanda’da yürütme yetkisini kullanan kabinedir. İrlandaca ve İngilizce, İrlanda’da kullanılan iki resmi dildir.

  1950’lerden itibaren ülke, bir tarım ülkesinden sanayiye ve ardından hizmet odaklı bir ekonomiye büyük bir geçiş gördü. Şirketin birincil sektörleri, GSYİH’sine önemli bir pay ekliyor. Bu sektörler turizm, hizmetler ve teknolojiyi içerir. İrlanda’nın başlıca ihracatı, sığır eti, kuzu eti ve patates gibi gıda ürünlerinden, makinelerden, ilaçlardan ve çinko ve kurşun gibi minerallerden oluşmaktadır. Otomobil, uçak parçaları ve petrol, İrlanda’nın başlıca ithalatından bazılarıdır.

  İrlanda, burada denizaşırı şirket oluşumu için son derece misafirperver. Bu, 1500’den fazla şirketin işlerini temel almak için bir ülke olarak İrlanda’yı seçmesinin başlıca nedenlerinden biridir. Şaşırtıcı bir şekilde, bu şirketler sadece Avrupa’dan değil, dünyanın her yerinden.

  Offshore company formation, offshore company setup, offshore business, online offshore company setup, online license

  İrlanda'da kurulan offshore şirketin faydaları

  İrlanda hükümeti burada denizaşırı şirketler için daha düşük bir vergi ortamı sağlıyor. Ancak, İrlanda’da bir offshore şirketinin nasıl kurulacek için farklı yönleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, aşağıda verilen ayrıntılara göz atın.

  Ne zaman offshore şirket kuruluşu ile ilgili olsa, İrlanda’da bir offshore şirketi nasıl kurulacağını bilmenin yanı sıra, insanlar İrlanda’daki offshore şirket kuruluşundan elde edecekleri faydaları bilmeyi de tercih ediyorlar. İrlanda’daki offshore şirket oluşumunun sizin için nasıl avantajlı olabileceğini bildirmek için, İrlanda’da kurulan bir offshore şirketinin en kritik, ancak ikna edici faydalarını kaydettik.

  • İrlanda’da kurulan offshore şirketi Avrupa’ya mükemmel bir kapıdır. Bunun nedeni, İrlanda’da offshore şirket oluşumuna kaydolmanın, dünyanın en büyük tüketici pazarı olan AEA’ya bir geçit sunabilmesidir.
  • Ülke, Avrupa Birliği’nin İngilizce konuşan tek üyesidir. İrlanda’nın para birimi Euro’dur.
  • İrlanda, sınırını aynı ada ile paylaştığı için size İngiltere’ye stratejik erişim sunabilir.
  • İrlanda’nın kurumlar vergisi oranları düşüktür.
  • Genç, enerjik, yetenekli ve eğitimli yetenek havuzuna buradan kolaylıkla erişebilirsiniz. Buradaki nüfus, İrlanda’da kurulan offshore şirketiniz için size mükemmel bir iş gücü sağlayabilir.
  • Neyse ki, İrlanda’nın çevresi düşük bürokrasidir, bu da onu İrlanda’da kurulan açık deniz şirketleri için ideal ve son derece destekleyici hale getirir.

  Şirketinizi Çevrimiçi Olarak Kaydetmek İçin 3 Kolay Adım

  Offshore şirket için Kurumsal Bankacılık çözümü İrlanda'da kuruldu.

  Genel olarak, İrlanda güçlü, güvenli ve düzenli bir bankacılık sistemi ile yargı yetkisi kuran son derece saygın bir offshore şirketidir. İrlanda’daki hem İrlanda hem de AB merkez bankaları, gerektiğinde planı desteklemek için İrlanda’daki bankacılık sistemine müdahale etme konusunda bir üne sahiptir. Bu nedenle, 2008’de yaşananın aksine, herhangi bir bankacılık krizi riski daha düşüktür.

  Burada offshore şirketiyle iş yapan yatırımcılar İrlanda’yı yatırım yapmak ve fonlarını tutmak için istikrarlı bir küresel destinasyon olarak görüyorlar. Bunların hepsi, buradaki herkesin deneyimleyebileceği mükemmel kurumsal bankacılık desteği sayesindedir.

  En önemlisi, İrlanda giden veya gelen fon transferinde değişime herhangi bir kontrol dayatmıyor. Neyse ki, ülke yeniden bölümlemenin karı veya sermayesi için herhangi bir stopaj vergisi kullanmıyor.

  Kurumsal mevduat sahiplerine ekstra bir güvenlik ve konfor katmanı sağlamak için, devlet tarafından sigortalanan tüm banka hesapları burada.

  En şaşırtıcı şekilde, İrlanda’daki bankaların müşteri hizmetleri de mükemmel ve son derece yararlı. İrlanda’daki banka memurları cömert, sevecen ve arkadaş canlısıdır.

  Genel olarak, Thallium Consulting tarafından İrlanda’da kurulan bir offshore şirketi için benzersiz bir kurumsal bankacılık çözümüne kolayca sahip olabilirsiniz. Ancak, burada yapmanız gereken tek şey, tercihlerinize göre kurumsal bankacılık hesabınız için bir İrlanda bankası seçerken en iyi seçimlerinizin bir listesini yapmaktır. Bu şüphesiz daha akıllıca bir seçim yapmanıza yardımcı olacaktır.

  İrlanda'da kurulan bir offshore şirketinin yenileme süreci.

  İrlanda’da offshore şirket kuruluşu için yenileme başvurusunun, şirketinizin lisansının sona erme tarihinden önce sunulması esastır. İrlanda’daki otorite, son kullanma tarihinden yaklaşık 12 hafta önce size benzersiz bir kodla birlikte bir yenileme daveti yayınlayacaktır. Bu kodu kullanarak yenileme başvurusunu tamamlamanız gerekecektir.

  Yenileme işlemini burada herhangi bir şansla kaçırdıysanız, offshore şirketiniz geçersiz kabul edilir. Bu sorunun üstesinden gelmenin tek yolu, İrlanda’da kurulan offshore şirketinin yenileme sürecini tamamlamanızı engelleyen geçerli bir neden sağlamaktır. Thallium Consulting, tüm yoğun görevi üstlenmeniz için lisans yenileme sürecini basit hale getirecektir.

  İrlanda'nın Vergi Cenneti Olarak Avantajları

  İrlanda’da offshore şirket kuruluşu ile ilgili olduğunda İrlanda resmi olarak bir vergi cenneti olarak kabul edilmese de, İrlanda düşük vergili bir ülkedir. Buradaki kurumlar vergisi oranı % 12,5 dir ve bu da AEA’da Bulgaristan ve Macaristan’dan sonra üçüncü en düşük orandır. Daha da önemlisi, stopaj vergisini ortadan kaldırmak, giden denizaşırı fon transferi için de daha kolaydır. Yıllık şirket de aynı yıl Ar-Ge harcamasının maliyetine göre %25’e varan bir düşüş gösterdi.

  Burada ayrıca uluslararası iştiraklerde sermaye kazançları için vergi muafiyeti elde edebilirsiniz.

  Daha da önemlisi, İrlanda’daki Vergi Düzenleme Makamları son derece yardımcı ve işbirlikçidir. Telefon ve e-posta yoluyla iletişimi karşılamak için her zaman oradalar. Ayrıca, vergi yasalarıyla ilgili zamanında, önceden vergi açıklamaları ve kurallar sağladığından emin olurlar. Thallium Consulting, tüm sorunlu görevleri yerine getirmekle şirketinizi kurmanıza yardımcı olacaktır, böylece herhangi bir sorunla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.