Company formation in HONG KONG

Başarıya güvenli bir uçuş yapın 20’den fazla ülkede ve 5 dakikadan kısa sürede

Bize sorgunuzu gönderin!

  Hong Kong'da şirket kuruluşu

  Hong Kong öncelikle özel bir idari bölge ve Çin’in bir metropol bölgesidir. Güney Çin’de pearl nehri deltasının doğusunda yer almaktadır. Hong Kong’da farklı ülkelerden gelen 7,5 milyondan fazla sakin bulunuyor. En önemlisi, Hong Kong küresel olarak en yoğun nüfuslu bölgelerden biridir ve 426 m²’lik bir alana sahiptir.

  Bölge ilk olarak 1841’de İngiliz İmparatorluğu Kolonisi olarak kuruldu. 1997’de Çin, Hong Kong’un genel topraklarını kazandı. Hong Kong, Çin’in özel bir idari bölgesi olmasına rağmen ayrı ekonomik ve yönetim sistemlerini sürdürmektedir. Bağımsız sistemlerini tek bir ülke, iki sistem ilkesi altında kurmuştur.

   

  Başlangıçta, Hong Kong nüfuslu balıkçılık ve çiftçi köylerinden oluşuyordu. Bununla birlikte, şimdi Hong Kong küresel olarak en önemli ticari limanlardan ve finans merkezlerinden biri haline geldi. En önemlisi, Hong Kong dünyanın en büyük 10. Hong Kong’un kapitalist hizmet ekonomisi serbest ticaret ve düşük vergilendirme ile karakterizedir.

   

  Kısacası, Hong Kong kazançlı bir şekilde gelişmiş bir bölgedir. Ayrıca İnsani Gelişme Endeksi’de 4. Buradaki yoğun alan şehri oldukça gelişmiş bir ulaşım ağına yönlendirdi. Hong Kong, Küresel Finans Merkezleri endeksinde 4. Hong Kong ekonomisi, düşük vergilendirme ve yatırımcıların çoğunu Hong Kong’da bir offshore şirketi kurmaya çeken köklü bir finansal pazar tarafından sermayelendirilmiştir.

   

  Hong Kong Doları dünyanın en çok işlem gören 8. Bölge, dünyadaki herhangi bir metropol alanına kıyasla en büyük UHNWI konsantrasyonuna sahiptir.

   

  Thallium Consulting, Hong Kong’da bir offshore şirketi kurma konusunda uzmanlaşmıştır ve offshore şirket oluşumunda size yardımcı olabilir.

  Offshore company formation, offshore company setup, offshore business, online offshore company setup, online license

  Hong Kong'da kurulan offshore şirketin avantajları

  Hong Kong yaratıcılığı, girişimci ruhları ve fırsatları bütünleştirici köklü bir bölgedir. En önemlisi, büyükşehir yıllarca art arda dünyanın en özgür ekonomik bölgesi olarak sıralandı. Daha da fazlası, dünya çapındaki yatırımcılar düşük vergilendirme ve birinci sınıf tesisleri nedeniyle Hong Kong’da bir offshore şirketi kurmayı tercih ediyor.

  Ancak, Hong Kong’da bir offshore şirketinin nasıl kurulanın ayrıntılarına şımarmadan önce, faydalarını aşağıdan öğrenelim:

  • Birinci sınıf altyapı ve uygun şekilde donatılmış iletişim tesisleri, Hong Kong’u offshore şirket oluşumu için en iyi yerlerden biri haline getirir.
  • Hong Kong dünyanın en liberal ekonomik şehridir. Hong Kong’da bir offshore şirketi kurmak ucuz, hızlı ve kolaydır.
  • Ayrıca, Hong Kong gelişmiş altyapıya sahip kazançlı bir şekilde gelişmiş bir ülkedir. Hong Kong’da offshore şirket oluşumuna% 100 yabancı mülkiyet ile izin verilir. Hong Kong’da offshore şirket kuruluşu için herhangi bir özel yetkilendirme şartı yoktur.
  • Hong Kong’un vergi sistemi, offshore şirketin kurulmasından son derece yanadır. Daha da fazlası, yabancı kaynaklardan elde edilen gelir burada vergiden muaftır.
  • Hong Kong’da offshore şirket kuruluşu için ödenmiş sermaye için minimum gereklilik sadece HKD1’dir.

  Bunlar, Hong Kong’da bir offshore şirketi kurmanın farklı yönlerini bilmenin gerekli olmasının nedenleridir. Şirket kurulum ihtiyaçlarınız için Thallium Consulting’de en iyi hizmetleri almanızı sağlıyoruz.

  Şirketinizi Çevrimiçi Olarak Kaydetmek İçin 3 Kolay Adım

  Hong Kong Offshore şirketi için kurumsal bankacılık çözümü

  Şu anda, Hong Kong çok para birimine sahip bir kurumsal banka hesabı için en iyi yargı alanıdır. Burada gelişmiş olanaklara sahip kurumsal bankacılık çözümünü kolayca bulabilirsiniz. Bu olanaklar arasında internet ve mobil bankacılık yer almaktadır. Bunun nedeni, bölgenin hong kong’un rekabetçi ama şeffaf gelişmiş düzenleyici ortamı nedeniyle daha yüksek bir pazar açıklık seviyesi sunmasıdır.

   

  Ancak bölgedeki siyasi gerginlikler uluslararası yatırımcıların güvenini aşındırmakla tehdit ediyor. Sermaye uçuş korkularına rağmen, Hong Kong’daki nakit akışı özellikle Çin’den sürekli olarak artmaktadır.

  Çin’deki yüksek iç nakit akışı nedeniyle, Hong Kong’un kurumsal banka hesapları talebi önemli ölçüde artmaktadır. Bu nedenle, Hong Kong’daki yerel bankalar müşteri seçimleriyle daha seçici hale geldi. Hong Kong’da kurulan ve daha yüksek yıllık ciro sunabilen bir offshore şirketine hizmet vermeyi tercih ediyorlar.

   

  Ancak, güvenilir bir kurumsal bankacılık çözümü sağlamak için danışmanımız size daha iyi yardımcı olabilir. Bu nedenle, Thallium Consulting, bankacıya sadece 3 tıklamayla sorunsuz bir şekilde kurumsal bir banka hesabı açılışı için tanıtmanıza ve uygun fiyatlarla mükemmel bankacılık tesislerinin deneyimini sağlamanıza yardımcı olmak için burada.

  Hong Kong'da kurulan bir offshore şirketinin yıllık yenileme süreci.

  Neyse ki, Hong Kong’daki offshore şirket sertifikanızı yenileme süreci basittir. Bu, yıllık yenileme sürecini tamamlamak için Hong Kong’a seyahat etmek zorunda olmadığınız anlamına gelir. Sizin adınıza süreci tamamlamak için Thallium Consulting’i kiralayabilirsiniz. Tüm evrakları tamamlıyoruz, ücretleri topluyoruz ve yetkililere sunuyoruz. Bunun sonunda, yenilenmiş sertifikanızı alacaksınız.

   

  Yenileme sürecinin Hong Kong’daki şirket ortaklığının ikinci yılından itibaren başlayacağını unutmayın.

  Hong Kong'da vergi cenneti olarak offshore şirket oluşturmanın avantajları

  Hong Kong dünyanın en iyi vergi cennetlerinden biridir. Bölge, Hong Kong’da bir offshore şirketi kurmayı daha kolay ve daha karlı hale getiren yasalar içerir. Hong Kong’un şirket yasası, düzenleyici müdahale olmadan veya daha düşük bir müdahale ile birlikte maksimum finansal güvenlik sağlar.

   

  Hong Kong, güçlü kurumlar yasalarıyla ortaya çıkan prestijli bir vergi cennetidir. Hong Kong, daha fazla uluslararası işletmeyi burada ikamet etmeye teşvik etmek için çok çalışıyor. En önemlisi, bölgede belirli bir offshore şirket mevzuatı yoktur. Bunun yerine, Hong Kong’da kurulan tüm şirketler, şirket Hong Kong’da işini yürütse de yürütmese de aynı kural ve düzenlemeleri içerir.

   

  Burada yabancı yatırımcılar için en büyük cazibe vergi muafiyetidir. Hong Kong’dan herhangi bir gelir elde etmeyen herhangi bir şirket burada vergi ödemek zorunda değildir. Hong Kong’un Çin ile çifte vergilendirme anlaşması dışında dünya çapında hiçbir ülkeyle vergi anlaşması yoktur.