Şirket oluşumu BAHAMAS

Başarıya güvenli bir uçuş yapın 20’den fazla ülkede ve 5 dakikadan kısa sürede

Bize sorgunuzu gönderin!

  Bahamalar hakkında bilinmesi gerekenler

  Bahamalar, Atlantik’teki batı hint adalarının Lucayan Takımadaları’nda bulunan bir topraktır. Bahamalar, inanılmaz derecede masmavi kıyıları bulabileceğiniz en iyi yer olarak bilinir.

   

  Bahamalar, Atlantik Okyanusu’nda mercan tabanlı bir takımadadır. Turistler için en iyi yer haline getiren neredeyse 700 ada içerir.

   

  Bahamalar üçüncü büyük Gayri safi yurtiçi hasılaya (GsyİH) sahiptir. Bu da Bahamalar’ı ABD ve Kanada’dan sonra en zengin üçüncü ülke yapıyor. Bahamalar’da konuşulan dil resmi olarak İngilizcedir. Bu, açık deniz şirketinin Bahamalar’da kurmasını kolaylaştırır.

  Offshore company formation, offshore company setup, offshore business, online offshore company setup, online license

  Denizaşırı şirket Bahamalar’ı kurdu.

  Bahamalar, offshore şirket kurulumu için ideal bir site olarak bilinir. Bahamalar, offshore şirket kurulumu söz konusu olduğunda büyük bir uzun vadeli üne hizmet eder. Neredeyse 700 adanın varlığı, açık deniz şirketinin Bahamalar’ı kurmasına yardımcı oldu.

   

  Bahamalar toprakları son yirmi beş yılda 100.000’den fazla şirkete yardım etti. IBC olarak da bilinen Uluslararası iş şirketinin, offshore şirketlere yasal yasalar sağladığı bilinmektedir.

   

  Uluslararası İşletme Şirketi (IBC) tarafından belirlenen yasalar önemlidir. Bahamalar topraklarında açılan açık deniz şirketlerini düzenler. Bahamalar’da bir offshore şirketi kurma kavramı yaygındır. IBC ayrıca Bahamalar’da bir offshore şirketinin nasıl kurulabileceğini bilmek için yardımcı olabilir.

   

  Birçok işletme ve firma sahibi Bahamalar’ı bir offshore şirketi kurmak için ideal bir yer olarak seçiyor. Bu nedenle, Bahamalar eyaleti ekonomik gücünün çoğunu açık deniz şirketleri aracılığıyla kazanmaktadır. Bahamalar açık deniz pazarlarından neredeyse% 30 kazanıyor.

  İnsanların bir offshore şirketinin oluşumuna dikkat etme eğiliminde olmasının birçok nedeni vardır. Vergi ödemeleri veya diğer komplikasyonlar hakkında endişelenmelerine gerek yok. Bahamalar, offshore şirket kurulumu açısından sağlam bir tabana ve deneyime sahiptir.

   

  Bahamalar çok güvenli ve sağlam bir hükümet ortamına sahiptir. Bir offshore şirketinin kurulumu için popüler merkezlerden  biridir. Diğer en önemli faktör vergidir. Bahamalar’da kurumlar gelir vergisi veya temettü vergisi de yoktur.

   

  Birçok işletme ve şirket sahibi Bahamalar’da bir offshore şirketi nasıl kurulyacağını bilmiyor. Bahamalar’da bir offshore şirketinin nasıl kurulanın öğrenilebileceği hakkında birkaç adım atılması gerekiyor.

   

  Bahamalar’da bir offshore şirket kuruluşu kurmak için temel ve basit adımlar aşağıda belirtilmiştir.

   

  • Pasaport taranmış kopyası, hem müdür hem de hissedar için gereklidir.
  • Faturalar ve diğer adres kanıtlarının kopyası.
  • Avukattan ya da bankadan referans mektubu.

   

  Daha önce bahsedilen noktalar, Bahamalar’da bir offshore şirketi kurmak için izlenmesi gereken önemli adımlardır.

  Bahamalar'da offshore şirket oluşumunun faydaları

  Daha önce de belirtildiği gibi, Bahamalar’da offshore şirket oluşumunun çeşitli faydaları vardır. Bahamalar’daki açık deniz şirket oluşumunun en iyi bilinen avantajlarından bazıları aşağıda belirtilmiştir:

  • Muhtıra veya makalelerdeki değişiklikler çok kolay bir şekilde yapılabilir.
  • Kurumlar vergisi yok.
  • İyi bir siyasi istikrar.
  • İyi bir ekonomik istikrar.
  • Gizli bilgileri güvende ve güvende tutar.
  • Modern yasalar ve prosedürler.
  • Çifte vergi yok.
  • Uluslararası iş şirketleri tarafından yönetilen yasa 2000.
  • Yeni bir offshore şirketi kurmak neredeyse 2-3 gün sürer.

  Yukarıda belirtilen noktalar, Bahamalar’ın offshore şirket kurulumu için ideal bir yer olarak kabul edilmesi için birkaç nedendir.

  Şirketinizi Çevrimiçi Olarak Kaydetmek İçin 3 Kolay Adım

  Kurumsal bankacılık çözümü

  Bahamalar en sistematik yargı yetkisine sahiptir. Müşterilere ve müşterilere fayda sağlamanın en kolay yollarına sahip olduğu bilinmektedir – Bahamalar’ın sunduğu kurumsal bankacılık çözümlerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

  • Uygun konum – Bahamalar olumlu bir konumda yer almaktadır. Bu, bir offshore şirketi açmak için ideal bir koşuldur. Konum, ortamın daha canlı hale getirilmesine yardımcı olur.
  • İnanılmaz finansal hizmetler – Bahamalar’daki offshore şirketleri iyi finansal hizmetler sunmalarıyla ünlüdür. Bu, daha iyi finans elde etmeye yardımcı olur.
  • İyi ve istikrarlı gizlilik – Bahamalar’da kurulan offshore şirketi çok güvenli ve her açıdan korunuyor.

  Yukarıda belirtilen noktalar, Bahamalar’ın sunduğu kurumsal bankacılık çözümünü açıklamamaktadır. Tüm bu çözümleri almak istiyorsanız, Thallium Consulting ile iletişime geçin.

  Bahamalar'da kurulan offshore şirketinin yenileme süreci.

  İşletmenin çalışır durumda olması gerekiyorsa, herhangi bir şirket için yenileme süreci önemlidir. Bahamalar’da kurulan offshore şirketinin yenileme sürecini başlatmak için birçok fayda vardır.

  • Yenileme merkez ofis için gereklidir.
  • Kayıt defterindeki eşlik eden aracı için yenileme.
  • İşletme işinin doğrulanması.
  • Yenileme işleminin ücretlerinin işletmenin bir yıl sonra sunulması gerekir.

  Yukarıda belirtilen noktalar, Bahamalar’da kurulan offshore şirketinin yenileme sürecini açıklamamaktadır. Thallium Consulting profesyonelleri bu yenileme sürecini sizin için basit ve hızlı hale getirecektir.

  Denizaşırı şirketlerin avantajları Bahamalar'ı bir vergi cenneti olarak kurdu.

  Bahamalar en çok offshore şirket sahiplerine sunduğu birçok avantajla bilinir – açık deniz şirket kurulumu Bahamalar’ı vergi cenneti olarak seçmenin nedenlerinden bazıları.

  • Bahamalar eyaleti en büyük açık kayıt nakliye filolarından biridir.
  • Bahamalar bağımsız bir devlettir. Ülkede herhangi bir savaş veya siyasi çatışma yoktur.
  • Bahamalar’daki saat dilimi idealdir. Washington DC ve doğu kıyı şeridinde yer alan diğer merkezlere benzer.
  • Bahamalar’ın vergi koşulları yoktur. Kurumlar vergisi veya katma değer vergisi de yoktur.

  Yukarıda belirtilen noktalar, Bahamalar’da bir vergi cenneti olarak kurulan açık deniz şirketlerinin faydalarını kısaca açıklamamaktadır. Bilgiler, Bahamalar’da bir offshore şirketinin nasıl kurulanın olduğunu açıklar. En iyi kurumsal bankacılık çözümleri ve lisans yenileme hizmetleri için Thallium Consulting ile iletişime geçtiğinize emin olun.