Şirketinizi Çevrimiçi Kurun

Uzmanlarımızın yardımıyla 20’den fazla ülkede

 • %100 şirket sahibi olun
 • 24 saat şirket kurulumu
 • VIP vize işlemleri

Bize Ulaşın

  KÜRESEL HİZMET VERİLEN ÜLKELER

  Dünyanın herhangi bir yerinde kendi işinizi kurmak veya bir denizaşırı şirket kurmak istediğinizde, oluşturulabilecek şirketler için mevcut seçeneklerin ve fırsatların neler olduğunu anlamak ve yeni işinizi düzenli hale getirmek zordur.

  Bir Uzmanla Konuşun 3 adımda şirketinizi kurun

  Son on yılda Birleşik Arap Emirlikleri, uluslararası ticaret için lider bir destinasyon haline geldi. Buradaki kurumsal yapılanma, modern yaşam tarzı ve yetenek bankası, BAE’yi popüler bir kurumsal iş merkezi haline getirdi.

  Arapça, BAE’nin resmi dili iken, İslam burada resmi dindir.

  Tüm bunlar ve daha fazlası nedeniyle, giderek daha fazla yatırımcı BAE’yi offshore şirket kurmaya yöneliyor. Bununla birlikte, bu konudaki şeyler hakkında daha iyi bir fikir edinmek için aşağıda BAE’de offshore şirketin nasıl kurulacağına ilişkin farklı yönleri öğreneceğiz.

  Talk to an Expert Setup your company in 3 steps

  Katar, üçüncü en yüksek insani gelişme endeksine sahip, dünyanın en zengin ülkelerinden birine sahip. Yüksek binalardan tenha plajlara kadar dünyanın en iyi turistik yerlerinden biridir. Ayrıca Katar, birçok yabancı yatırımcı veya paydaşın listesinde yer aldı. Bu onlara sağladığı avantajlardan kaynaklanmaktadır. Pek çok yatırımcı arasında en çok merak edilen sorulardan biri Katar’da offshore şirket nasıl kurulur ve ne gibi faydalar sağlanabilir?

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Ireland, officially known as the Republic of Ireland situated in the UK’s northeast. Commonly, Ireland is a popular country due to its cornucopia of folklore and vivid scenic landscapes. Ireland is home to three World Heritage Sites. Also, it contains various other places which are on the top of tentative lists of visitors in Ireland.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Malta’da, offshore şirket kurma birçok yatırımcı arasında sıcak bir konudur; son zamanlarda birçok IBC yatırımcısının ilgi odağı haline geldi. Tam bir kurumsal yapı ve hiçbir ticaret kısıtlaması olmayan Malta, bir IBC kurmak için en iyi açık deniz yerlerinden biri olarak kabul edilir. Koruyucu yasama organı aynı zamanda dünyanın her yerinden birçok yabancı yatırımcıyı çekmek için hayati önem taşıyor.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Daha yakın zamanlarda, finans sektörü Jersey’nin burada faaliyet göstermenin değerini anladı. Bu nedenle, finans sektörü Jersey’deki en baskın sektör haline geldi.

  Jersey’de bir offshore şirketinin nasıl kurulacağına ilişkin farklı yönlerin ayrıntılarına girmek ister misiniz? Bundan önce, daha fazlasını öğrenmek için ülke ve aşağıda Jersey’de kurulmuş bir offshore şirketinin avantajları hakkında daha fazla bilgi edinelim.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Anguilla en iyi Karayip Adası seçildi. Lüks tatil köyleri, lezzetli deniz ürünleri, izole plajları için Karayipler’in en özel yerlerinden biri değil. Ama aynı zamanda buradaki işletmeler için son derece yapılandırılmış, destekleyici ve uygun maliyetli ortam nedeniyle.

  Anguilla, şirketlere ve bireylere bölgede kurulan bir offshore şirketi için ideal, iyi yapılandırılmış ve destekleyici bir ortam sağlayan bir vergi cennetidir. Anguilla’nın offshore şirket kuruluşu, son derece destekleyici ve esnek bir kurumsal yapı ile güvenlik, anonimlik ve gizlilik sunar. Ülke dışında çalışarak sermaye üreten offshore şirketler için Anguilla’da vergi alınmaz; Bu nedenle, herkes Anguilla’da bir offshore şirketi nasıl kurulanın bilindiğini bilmek ister.

  Anguilla, büyümesinin en önemli kısmını açık deniz finansman sektörü ve turizm yoluyla da görmüştür. Şirketinizi kurma süreciyle ilgili herhangi bir yardıma ve kılavuza ihtiyacınız varsa, Thallium Consulting uzmanları size yardımcı olmak için buradalar. Bu ilgi alanında işleri daha iyi anlamak için Anguilla’daki şirket oluşumu hakkında daha derin keşifler yapalım.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Bir denizaşırı şirket kurmanın birçok faydası vardır. İşletme sahibinin denizaşırı bir şirket kurmak için bir yer aramasının sayısız nedeni vardır. Bahamalar’da offshore şirket oluşumunun birçok potansiyel avantajı vardır.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Cayman Adaları, Karayip Denizi’nin batısında yer almaktadır. 264 kilometrekarelik bir alanı kapsayan, kendi kendini yöneten ve bağımsız bir İngiliz Denizaşırı Bölgesidir. Cayman Adaları bölgesi, Little Cayman, Cayman Brač ve Grand Cayman olmak üzere üç adadan oluşur. Ancak, George Town, Grand Cayman’da bulunan Cayman Adaları’nın başkentidir. Dahası, Grand Cayman aynı zamanda buradaki en kalabalık adadır.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  St. Vincent & Grenadines is a beautiful island country in the Caribbean Sea. St. Vincent & Grenadines also referred to St. Vincent, simply. This is a territory that encompasses a 142 sq mi area. However, the territory consists of:

  • Saint Vincent’s main island
  • 2/3rd northern part of the Grenadines
  • along with a 32 smaller islands’ chain.
  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Bir denizaşırı şirket kurmak, kurumsal işletme sahiplerine sayısız fayda sağlar, özellikle denizaşırı şirketler Kıbrıs’ı kurar. Kıbrıs’taki offshore şirket kurulumu, IBC yatırımcılarına, özellikle AB’de şirket kurmak isteyenlere sayısız vergi avantajı sağlıyor. Tüm bunlardan dolayı, Kıbrıs’ta denizaşırı şirket oluşumu, tüm dünyada çok sayıda yatırımcının dikkatini çekmiştir.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Hong Kong, temelde özel bir idari bölge ve Çin’in bir metropol alanıdır. Güney Çin’de Pearl River Delta’nın doğu tarafında yer almaktadır. Hong Kong’un farklı milletlerden 7,5 milyondan fazla sakini var. Bununla birlikte, ülke 426 metrekarelik bir alana sahiptir. En önemlisi, Hong Kong dünyanın en yoğun nüfuslu bölgelerinden biri haline geldi.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Singapur resmen Singapur Cumhuriyeti olarak bilinir; Güneydoğu Asya denizinde bulunan bağımsız bir ada şehir devleti. Ülkenin toprakları, bir ana ada ile birlikte 63 uydu adacık ve adadan oluşmaktadır. Ülkenin bağımsızlığından bu yana, Singapur’un birleşik alanı %25 arttı. Bunun nedeni, kapsamlı arazi ıslahı ile ilgili projelerdir.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Dünya çapında kurumsal offshore şirket kurma kültürü artık birçok insan arasında popüler. Bir offshore şirketine sahip olmayan çok az işletme veya firma sahibi vardır.

  Ekonominin ve ücretlerin tehdit altında olduğu son zamanlarda insanların offshore şirket kurmanın çok önemli olduğunu düşünmelerinin birkaç faydası var. Vietnam gibi yerlerde kurumsal bir denizaşırı şirket kurmak bir kurtarıcı olabilir. Vietnam’daki offshore şirketinin sayısız faydası olabilir.

  Thallium Consulting, Vietnam’da offshore şirket oluşumu hakkında daha iyi bir algı elde etmeniz için gerekli tüm bilgileri derledi.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Birçok ticari firma veya işçi başarılı olmak ve kar elde etmek ister. Bir offshore şirketi kurmak, başarı gereksiniminizi karşılamanın bir yoludur. Bir denizaşırı şirket kurabileceğiniz çok sayıda ülke veya eyalet var. Diğer topraklar arasında Belize de birçok işletme sahibinin tercihi olarak görülüyor. Belize’de bir denizaşırı şirket açmanın adımları ve prosedürleri basittir. Bugün, Belize’deki offshore şirket oluşumunu daha fazla tartışacağız.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Delaware’de bir şirket kurmak, büyük şirketler ve dünyanın her yerindeki yatırımcılar için bir saplantı haline geldi. Offshore şirket kurulumu Delaware, daha fazla gizlilik ve finansal istikrar sağlar. Bu nedenle, birçok yatırımcı Delaware’de offshore şirketlerinin nasıl kurulacağını öğrenmek istiyor. Buna ek olarak, Delaware’de kurulan offshore şirketlerini kurmaya cezbediyorlar.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Dünyanın çeşitli yerlerinde offshore şirketler kuruluyor. Birçok ülke bir offshore şirketinin kurulumu için uygundur. Aynı şekilde Panama da açık deniz şirketlerinin oluşumu için en iyi eyaletlerden biri olarak biliniyor. Bölgede bir offshore şirketi kurmanın, fazla miktarda para kazanabilecekleri veya düşük harcama yaparken şirketi iş başında tutabilecekleri gibi birçok avantajı vardır. Bu nedenle birçok işletme sahibi Panama’da offshore şirketler kurmayı tercih ediyor.

  Thallium Consulting ile Panama’da bir offshore şirketinin nasıl kurulacağı hakkında daha fazla bilgi edinin.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Marshall Adaları, yani Marshall Adaları Cumhuriyeti, Pasifik Okyanusunda egemen bir ada ülkesidir. Coğrafi olarak, Marshall Adaları, Mikronezya’nın daha büyük ada grubunun bir parçasıdır. Ancak Marshall Adaları’nın nüfusu Dünya Bankası’nın nüfus sayımına göre 58.413’tür. Buradaki nüfus 29 mercan atolü ve 5 adaya yayılmıştır. Majuro, Marshall Adaları’nın en büyük ve başkenti iken.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Diğer ülkelere kıyasla Samoa’da bir offshore şirket kurma ihtiyacına öncelik veriliyor. Son zamanlarda, her şey fazladan para kazanmakla ilgili. Birçok yatırımcı, Samoa’da bir denizaşırı şirket kurmayı iyi bir yatırım olarak görüyor.

  Samoa’da bir offshore şirket kurma konsepti yeni değil. İnsanların Samoa’da bir denizaşırı şirket kurmayı seçmelerinin çeşitli nedenleri var. Farklı ülkelerde şirket sahibi olma yeteneği çok avantajlıdır.

  Samoa’daki offshore şirketi hakkında daha fazla bilgiyi burada açıkladık. Ayrıca, Samoa’da bir offshore şirketi nasıl kurulur.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Mauritius resmen Mauritius Cumhuriyeti olarak bilinir; hint okyanusunda yer alan bir ada ülkesi. Ana ada, Agaléga, St. Brandon ve Rodrigues’den oluşur. Port Louis, Mauritius’un en büyük ve başkentidir. Mauritius nüfusunun çoğunluğunun yoğunlaştığı şehir burası. Ülke 2,040 kilometrekarelik bir alana yayılıyor.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Bir denizaşırı şirket kurmanın sayısız faydası vardır. Birçok işletme sahibi, şirketlerini kurmak ve daha yüksek gelir elde etmek için denizaşırı yerler arar; bu nedenle Seyşeller denizaşırı şirketler için ideal bir yerdir. Seyşeller merkezli offshore şirketi, denetim ve yıllık beyannamelerin doldurulması için herhangi bir gereklilikten oluşmamaktadır. Seyşeller, 1994’ten beri bir denizaşırı şirketin kurulmasına izin verdi.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  BVI’de bir offshore şirketi kurmak, yatırımcılar için IBC’ye göz alıcı bir seçenek haline geldi. Bunun nedeni, BVI’deki offshore şirket oluşumunun finansal güvenlik ve gizlilik için olağanüstü bir fırsat olarak durmasıdır. BVI ayrıca saygın bir üne ve istikrarlı bir hükümete sahiptir.

  Daha Fazla Bilgi Edin…

  Geri Arama İsteği Çevrimiçi şirket kaydı

  Şirketinizi çevrimiçi olarak kurmak için 3 Adım

  İşinizi veya şirketinizi küresel olarak herhangi bir yerde başlatmak için, şirketi kurmak ve yeni işi düzenli hale getirmek için hangi seçeneklerin ve fırsatların mevcut olduğunu algılamak her zaman zordur. Thallium Danışmanlık ile artık sadece 3 kolay adımda ve 5 dakikadan kısa sürede dünyanın herhangi bir yerinde şirketinizi kurabilir ve ön onaylı belgelerinizi alabilirsiniz.

  1

  KİŞİSEL VE ŞİRKET BİLGİLERİNİZİ SAĞLAYIN

  Şirketinizi kaydettirme sürecini başlatmak için, öncelikle seçilen şirket adının uygunluğunu ilgili idare ile doğrulamamız gerekir.
  2

  YARGI VE İŞ FAALİYETİNİ SEÇİN

  Aralarından seçim yapabileceğiniz tüm yetki alanlarını ve faaliyetleri listeledik. Yine de uzmanlarımız, iş ihtiyaçlarınıza göre en uygun seçeneği seçmenize yardımcı olmak için her zaman oradadır.
  3

  PAY SAHİBİ BİLGİLERİNİ SAĞLAYIN

  Verilen bilgilere dayanarak tüm yasal belgeleri (Hissedar Kararları, Taahhütname ve Hisse Senetleri) hazırlayacağız.

  Şirketinizi Çevrimiçi Olarak Kaydetmek İçin 3 Kolay Adım

  EK ŞİRKET KURULUŞ HİZMETLERİ

  Thallium Consulting ayrıca, devam eden iş gereksinimlerinizde sizi TAMAMEN desteklemek için çok sayıda ek hizmet sunar.
  resident-visa

  İKAMET VİZESİ ALINMASI

  bank-account

  BANKA HESAP AÇILIŞI

  market-research

  PAZAR ARAŞTIRMASI

  marketing-setup

  İŞ STRATEJİSİ

  icon-marketing-services

  360 PAZARLAMA KURULUMU

  icon-hr-payroll-services

  İK & BORDRO HİZMETLERİ

  icon-legal-corporate-services

  HUKUK KURUMSAL HİZMETLER

  risk-compliance-services

  RİSK VE UYUM HİZMETLERİ

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Offshore Şirketi Nedir?

  Bir offshore şirketinin genel merkezi, faaliyet göstermediği ve direktörlerin ikamet etmediği yabancı bir ülkede bulunmaktadır.

  Offshore Hesap Nedir?

  Bir denizaşırı şirketin merkezi, faaliyet göstermediği yabancı bir ülkede bulunur. Bir denizaşırı hesap, yurtdışında bulunan bir kredi kuruluşunda hesap açılması yoluyla yurtdışında sunulan bankacılık hizmetleridir. Dubai’de bir offshore hesabı açmak, Birleşik Arap Emirlikleri’ne olası bir yer değiştirmeye hazırlanmanıza veya ikamet ettiğiniz ülke dışında bir ülkede mali durumunuzu daha kolay yönetmenize yardımcı olabilir. bu iş ve yöneticilerin ikamet etmediği yer.

  Dubai'de bir Offshore şirket kurmanın faydaları nelerdir?
  • Gelir vergisinden muafiyet
  • Şirket sahiplerinin gizliliği
  • Asgari sermaye varlığında
  • Hesap tutma zorunluluğu yok
  • Yasal koruma ve varlıkların korunması
  Bir Serbest Bölge Şirketi ile ne tür faaliyetlerde bulunabiliriz?
  • Ticaret (Ticaret Lisansı): Mal Alım / Satım
  • E-Ticaret (E-Ticaret Lisansı): Online Müzayede
  • Hizmet (Hizmet Lisansı): Danışmanlık / Üçüncül faaliyetler
  • Sanayi (Sanayi Lisansı): İmalat / Üretim
  Serbest Bölge Şirketinin faydaları nelerdir?
  • Şirketinizin %100 mülkiyeti (yerel bir ortak/sponsor şartı aranmaz)
  • Sermayenin ve kârın %100’ünü ülkesine geri gönderme imkanı
  • Kurumlar ve Gelir Vergisi Yok
  • Hesap sistemi için kendi gereksinimleriniz
  • Basitleştirilmiş ithalat ve ihracat prosedürleri
  • BAE’de 3 yıllık oturma vizesi
  Yerel Şirket (LLC / MAINLAND) nedir?

  Dubai’de LLC veya Anakara şirketi olarak da bilinen yerel bir şirket, her türlü faaliyette bulunma hakkına sahiptir (BtoB ve BtoC). Sermayenin %51’inin yerel bir ortağa ait olması şartıyla yabancıların erişimine açıktır. Ancak, bu ortak çoğu durumda doğrudan işle ilgili değildir. Başlangıçta kanunla öngörülen dağıtımdan daha avantajlı olan sabit bir geliri tanımlamak için özel bir sözleşme kurulabilir.

  Yerel bir toplumla ne tür faaliyetlerde bulunabiliriz?
  • Mağazalar (bakkal, benzin istasyonu, alışveriş merkezi…)
  • Hizmet şirketleri (Özel okullar, Spor Kulüpleri…)
  • Restoranlar
  • fabrikalar
  Yerel bir şirketin faydaları nelerdir?
  • Yabancılar için hızlı adımlar
  • Gelir vergisinden muafiyet
  • Ürün ve hizmetlerini bireylere sunma becerisi
  • En iyi lokasyonlarda kurulmaya uygun
  • Asgari muhasebe