İş meleği

Her başarılı işin arkasında iyi bir akıl hocası vardır!

Bize Ulaşın

  Bir İş Meleği?

  İş Melekleri, mesleklerine tutkuyla bağlı ve sermayelerini yenilikçi konseptlerle start-up’lara yatıran girişimcilerdir.

  Girişimcilere projelerinde finansal olarak eşlik ediyor, uzmanlığımızla, tavsiyelerimizle ve bu sayede Ortadoğu’da ve yurtdışında şirket kurma sürecinde onları insanca destekliyoruz. Ayrıca tüm dünyada geniş iletişim ağımızı kullanıma sunuyoruz.

  Nasıl yardım edebiliriz?

  Bir şirket kurmak, ihracat yapmak, BAE’de gelişmek veya işinizi yurtdışında başlatmak mı istiyorsunuz? Ve bunu yapmak için, sizin için uygun olan güvenilir bir yatırımcı mı bulmak istiyorsunuz? Thallium Consulting kaynak geliştirme konusunda uzmanlığa sahiptir ve kapsamlı ticari yatırımcı ağından projeleriniz ve planlarınız için para toplamanıza yardımcı olur.

  Ulaşım, enerji, iletişim ve catering sektörlerinde muazzam bir ortaklar ağına sahibiz ve faaliyet alanınız ve coğrafi alanınız ne olursa olsun sizi en iyi yatırımcıya yönlendireceğiz. Yenilikçi girişimlerden çok uluslu şirketlere kadar, tüm projeleriniz ve yakalanacak planlarınızla ilgileniyoruz.

  İŞ PLANI

  İş projenizi resmileştirin ve yeni aktiviteler geliştirin.

  PAZAR ARAŞTIRMASI

  Nasıl çalıştığını anlamak için bir pazarı analiz edin, keşfedin ve tanımlayın.

  PAZARLAMA STRATEJİSİ

  İş ve pazarlama hedeflerine ulaşmak için koordineli eylemler planlayın.

  İLETİŞİM STRATEJİSİ

  Farklı araçlar aracılığıyla tutarlı iletişim eylemleri planlayın.

  HİKAYE ANLATIMI

  Editoryal stil aracılığıyla dikkat çekin ve duygu uyandırın.

  SAYISAL PAZARLAMA

  Dijital pazarlamadan yararlanarak yeni potansiyel müşteriler edinin.

  En iyi sonuçlar için en iyi konfigürasyonlar

  İşinizi büyütmek veya sadece geliştirmek için yeni bir iş stratejisi oluşturmak istiyorsanız, Thallium Consulting aradığınız ortaktır!

  Müşteri yolculuğunun anlaşılması konusunda uzmanlaşmış birçok ortağımız sayesinde, zevklerinizin evrimine ve hedeflerinizin araştırılmasına güncel kalırken bir iş ve ticari stratejinin geliştirilmesi ve uygulanmasında size destek olacağız.

  Bol deneyime sahip danışmanlarımız, projenizin geliştirilmesi ve uygulanmasında size adım adım eşlik edecek. Girişimciler özünde, ihtiyaçlarınızı herkesten daha iyi anlarlar:

  • Net ve basitleştirilmiş işbirliği için çok dilli bir ekip
  • Müşteri yolculuğunu anlamada uzman danışmanlar
  • En iyi optimum stratejiyi geliştiren uzmanlar
  • Projeniz için en iyi konfigürasyonları önermek için kişiselleştirilmiş destek